En YenilerGünümüzde kurumlar hızla değişen piyasa koşullarına adapte olabilen yapıda ve kısıtlı kaynaklarla karlılık sağlayabilecek yetenekte olurlarsa  rakiplerinden  bir adım öne geçebilirler. Bu noktada entegre çalışmayan sistemler, kurumlar için hem kaynak israfı  hem de artan operasyonel maliyet demek.

Oysa  sistemlerin entegre edilmesi ile iş gücünden tasarrufun yanısıra toplanan verinin kalitesinin, erişim hızı ve güvenilirliğinin artması, dolayısıyla doğru raporlama ve sonrasında da düzgün planlama yapabilmek mümkün.

Enocta olarak birlikte çalıştığımız kurumların hayatlarını kolaylaştırmak ve operasyonel işlerini azaltabilmek için sistemlerin entegre olmalarının önemine inanıyoruz. Sistemimizde bulunan verilerin alınabilmesi ve başka sistemlerden gelen verilerin sistemimize işlenebilmesi için sunduğumuz farklı ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş yüzün üzerinde web servisimiz bulunuyor. Sizlerden gelen ihtiyaçlar doğrultusunda, yeni web servis geliştirmeleri veya mevcut web servis geliştirmeleri de yaparken  entegrasyon çalışmalarında, sizlere tüm süreç boyunca analiz ve danışmanlık hizmetleri  de veriyoruz. Web servislerimizle SAP, Humanist, Bilişim, Humanik gibi çeşitli sistemlerle başarılı projeler tamamladık.

Özellikle kullanıcı verilerinin güncel olmasının öneminin farkındayız. Bu yüzden entegrasyon için web servis sağlamamızın yanı sıra bu alanda kurumlara farklı entegrasyon methodları da sunmaktayız. Dosya tabanlı ve LDAP/LDAPS üzerinden verileri alabildiğimiz entegrasyonlarımız da methodlarımız arasındadır.

Kullanıcıların sistemler arasında şifresiz geçişlerinin sağlanması da, hem son kullanıcı memnuniyeti, hem de platformumuzun kullanım kolaylığı için çok uyguladığımız bir yöntem. Mevcutta çeşitli sistem ve portallardan SSO(Single Sign On) bağlantısı ile uygulamamıza geçiş sağlanabiliyor. Bunun yanısıra kullanıcıların hiç şifre girmeden bilgisayar şifreleri(Active Directory)  ile doğrulama yöntemimiz de tercih edilmektedir.

Aynı zamanda sanal sınıf çözümü Adobe Connect, pekiştirme oyunu Quizgame, video simülasyonları oluşturulabilen Simulapp, hareketli grafikler ile eğitimler sunan Vibons, video eğitimleriyle Videbu ve hızlı okuma eğitimi HızlıGo  da hazır entegrasyon çözümleri sunduğumuz ürünlerden bazılarıdır.

Gelişen teknolojiler, yeni ürünler, yeni ihtiyaçlar ile her daim geliştirdiğimiz entegrasyon çözümlerimizle sizlerin yanındayız.