Enocta Hakkında

BASIN BÜLTENLERİ

TeknoSA’dan Samsung tablet alan KOBİ’ler, Enocta’dan eğitim kazanıyor!
16.12.2015
Teknoloji devi Samsung, Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri TeknoSA ve eğitim teknolojilerinin öncüsü Enocta, KOBİ’lerin gelişimini desteklemek için işbirliği yaptı. Kampanya kapsamında TeknoSA mağazalarından Samsung tablet alan KOBİ’leri özel hediyeler bekliyor!
Devamı
Cigna Finans, karma eğitimlerle giderlerini azaltırken satışlarını artırdı
11.12.2015
Cigna Finans Emeklilik, insana yatırım felsefesinden hareketle uygulamaya aldığı uzaktan eğitim projesi Cigna Finans Akademi ile şirketin iş sonuçlarına katkı sağlarken eğitim maliyetlerini de azalttı. Cigna Finans’ın Enocta işbirliğiyle 2014 yılında hayata geçirdiği kurumsal e-öğrenme projesi Cigna Finans Akademi, yalnızca bir yıl içinde 44 eğitim programı ve 208 farklı eğitim materyaliyle 600’den fazla çalışana ulaşarak şirketin satış...
Devamı
Enocta ve UNIQ işbirliği ile çağrı merkezi eğitimlerinde yeni bir dönem başlıyor!
07.12.2015
UNIQ CEO’su Alp Kohen ile UNIQ’in uzman Danışman kadrosunun Enocta için hazırladığı online eğitimler, çağrı merkezi çalışanlarının gelişimini hızlandıracak. Çağrı merkezlerindeki müşteri temsilcilerinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim paketleri adaptasyon sürecini daha etkili ve eğlenceli bir hale getiriyor.
Devamı
Yeni nesil öğrenmenin temeli: ihtiyaca yönelik eğitim
25.11.2015
TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği tarafından her sene kasım ayında düzenlenen Eğitim ve Gelişim Zirvesi’nin bu seneki teması “Yeni Nesil Öğrenme”ydi. Farklı sektörlerden 200’e yakın kurum ve 500’ün üzerinde profesyonelin izleyici olarak katıldığı Zirve’de 34 farklı oturumda 50 konu uzmanı ve profesyonel, konuşmacı olarak yer aldı. Enocta kurucusu ve CEO’su Ahmet Hançer Zirve’deki konuşmasında teknolojiyle değişen öğrenme ihtiyaçlarına ve bunlara nasıl çözüm sunulabileceğine değindi.
Devamı
Enocta 16 dilde dünyaya açılıyor!
19.11.2015
Eğitim ve gelişim faaliyetlerinin tek noktadan güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlayan Enocta Eğitim Platformu’nun (EEP) arayüzleri artık 16 farklı dilde kullanılabiliyor. Sürekli geliştirilen altyapı çözümleri ve her geçen gün zenginleşen içerikleri ile Enocta, küresel nitelikte olan, uluslararası boyutta çalışan ya da eğitimlerini farklı coğrafyalara taşımayı düşünen şirketler için önemli fırsatlar sunuyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre sürekli yenilenen EEP’ye yeni diller eklenmeye dev
Devamı
ÖĞRENME VE GELİŞİM DÜNYASI 5. KEZ TEGEP EĞİTİM VE GELİŞİM ZİRVESİ’NDE BULUŞTU
12.11.2015
TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği tarafından her sene Kasım ayında düzenlenen, bu sene “YENİ NESİL ÖĞRENME” teması ile gerçekleşen Eğitim ve Gelişim Zirvesi, bu yıl da kurumsal öğrenme ve gelişim dünyasını buluşturdu.
Devamı
Enocta Akademik Eğitim Platformu şimdi cep telefonunda!
30.10.2015
Enocta, Akademik Eğitim Platformu (EAEP) için tasarlanan “E.mobil Akademik” uygulamasını kullanıcıların hizmetine sundu! Uygulama Google Play’den ve App Store’dan indirilebiliyor.
Devamı
Futbol fanatikleri bu eğitimi çok sevecek!
06.10.2015
Çalışan memnuniyetine önem veren kurumlar, Süper Lig 2015/2016 sezonunun tüm heyecanıyla sürdüğü bu dönemde, futbol tutkunu çalışanlarına “Ölmeyen Tutku Futbol: Ofsayt Kuralları” eğitimini hediye ediyor.
Devamı