Enocta Hakkında

DEĞERLERİMİZ 

ETİK
Dürüstlük ve etik kurallar çerçevesinde rekabet etmek; şeffaflık ve kaliteden ödün vermemek
Enocta için şirket faaliyetlerinin ve rekabetin kurallarını etik değerler belirler. Enocta etik değerlere bağlı, adil, objektif ve tarafsız çalışmayı ilke edinmiştir. Şeffaflık ilkesi, kurum kültürünün temel yapı taşıdır.

EKİP
Kurum kültürüne değer vermek; takım ruhuna ve insana saygı duymak; dinamik, samimi ve güler yüzlü olmak

Enocta ekibi, araştırma-geliştirme, yazılım, destek, üretim, satış ve proje yönetim ekiplerinden oluşan toplam 110+ kişilik bir ekip olarak çalışmaktadır. Dünyanın e-öğrenme devi Skillsoft ile işbirliği yapan Enocta, Türkiye’nin yanı sıra, çevre ülkeler ve Doğu Avrupa’nın en büyük ve en tecrübeli e-öğrenme ekibine sahiptir.

ETKİLEŞİM
Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı olmak, iç ve dış iletişimde güçlü olmak

Güçlü iç ve dış iletişimimiz ile müşteri odaklı yaklaşımlarımızı her seferinde pekiştiriyor, etik kurallar çerçevesinde rekabeti benimsiyor ve şeffaflık oluşturarak kurum kültürüne önem veriyoruz.

İNOVASYON
Yenilikçi bakış açısını korumak, yeni teknoloji ve trendlerin takipçisi olmak, girişimci ruhu kaybetmemek
Enocta, yeni eğitim yöntemlerinin ve gelişen dijital teknolojilerin izinde, e-öğrenme, karma eğitim (e-öğrenme ile entegre sınıf içi eğitim modeli) ve eğitim teknolojileri alanlarında, en üst kalitede modern çözümler ve yenilikçi yaklaşımlar sunar. Yeni teknoloji ve trendlerin takipçisi olarak bir yandan büyürken bir yandan da girişimci ruhunu korumayı başarır.