Enocta Hakkında

FARK YARATAN BİR EKİP!

Enocta ekibi 90’dan fazla uzman çalışandan oluşuyor. Dünyanın e-öğrenme devi Skillsoft ile işbirliği yapan Enocta’nın ekibi, Türkiye’nin yanı sıra çevre ülkeler ve Doğu Avrupa’nın en büyük ve en tecrübeli e-öğrenme ekibi.

Uyum içinde çalışan ekibimiz müşterilerimizin hedeflerini kendi hedefleri gibi benimsiyor, her zaman en iyisi için çalışıyor. Yeni öğretim yöntemleri ve yeni teknolojileri sürekli takip ediyor, bunları, uzmanlık ve tecrübeleriyle birleştirip müşterilerimizin ihtiyaçları için en uygun ve en etkili şekilde kullanıyor.

EKİPLERİMİZ

Yönetim Kadrosu
Enocta Yönetim Kadrosu, eğitim teknolojilerine gönül vermiş uzmanlar ve kuruculardan oluşuyor. Müşteri ilişkileri yönetiminden içerik üretimine, AR-GE ve yazılım geliştirmeden operasyon yönetimine her alanda yol gösterici olan bu seçkin kadro, engin deneyimiyle müşterilerimizin e-öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyor.

  • Ahmet Hançer - CEO
  • Burak Yücelyiğit - CTO
  • Filiz Güler - Operasyon ve Kalite Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı
  • Demir Kuyumcu - Finans DirektörüMüşteri İlişkileri Yönetimi Ekibi
İhtiyacın belirlenmesi
Sürekli büyüyen Müşteri İlişkileri Yönetimi Ekibi İstanbul ve Ankara’daki ofislerden destek veriyor. Görevleri e-öğrenmeyi doğru konumlandırmak ve sürekliliğini sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaçları için gerekli çözümleri araştırıyor, öğreniyor ve projeyi yönlendiriyorlar.

Operasyon ve Kalite Yönetim Ekibi
Tüm aşamalarıyla proje yönetimi
Operasyon ve Kalite Yönetim Ekibi, Proje Yöneticileri ve Müşteri Destek uzmanlarından oluşuyor. Ekibimiz baştan sona projeyi yönetiyor, geliştiriyor, hayata geçiriyor ve devamlılığı için destek sağlıyor.

Ürün Yönetim Ekibi
Analiz ve yetkinlik
Ürün Yönetim Ekibi, kurumların ihtiyaçlarını anlayıp, sektöre özel çözümler üretmek için çalışıyor. Bu amaçla eğitim teknolojileri alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek mevcut ürünleri en son teknoloji ve gelişmeler doğrultusunda sürekli geliştiriyor.

İçerik Üretim Ekibi
İhtiyaca özel içerik üretimi
Enocta’nın bu en büyük ve üretken ekibi pek çok alanda uzman. Öğretim Tasarımı, Kreatif Uygulamalar, Görsel Tasarım, Yaratıcı Çizerlik, Animasyon ve Multimedia Geliştirme bunlardan birkaçı. Ekip, her içeriği terzi gibi müşteri ihtiyaçlarına göre biçimlendiriyor.

Ar-Ge ve Yazılım Geliştirme Ekibi
Yeni teknolojiler, daha etkin çözümler
Ar-Ge ve Yazılım Geliştirme Ekibi Enocta’nın en büyük ikinci ekibi. Ekip Proje Geliştirme, Altyapı Grubu, CMS, Test ve BT ekiplerinden oluşuyor. Stratejik geliştirme ve yeni teknolojilere uygun altyapıların tasarlanması ve kurulması çalışmalarını yürütüyor

Destek Ekipleri
Sürekli ve tam destek
Yönetim, İnsan Kaynakları ve Eğitim, İdari İşler, Finans ve diğer destek ekiplerinden oluşan bu ekip, Enocta ekibinin müşterilerine en yüksek seviyede hizmet verebilmesi için gerekli ortamı yaratıyor ve sürekli kılıyor.