Enocta Hakkında

ENOCTA’NIN HİKÂYESİ,
TÜRKİYE’DE E-ÖĞRENMENİN HİKÂYESİDİR

EĞİTİMİN BUGÜNÜ VE YARINI
1999 yılında, henüz Türkiye’de geliştirilmiş bir uzaktan eğitim yazılımı ve Türkçe uzaktan eğitim içerikleri yokken, bilgiye herkesin erişebileceği, öğrenmenin günlük hayatın parçası olacağı bir dünya için yola çıktık.

“Bilgiyi ve eğitimi gelişen internet teknolojisiyle, iş dünyasının ve bireylerin istediği hızda insanların hizmetine sunmak mümkün mü?”
Bu soruya yanıt aramaya başladığımızda, hikâyemiz de başladı. Zaman içinde bilgiye ulaşma ve bilgiyi kullanma şekilleri internetle birlikte dönüşüm geçirdi. Çok kanallı iletişimin izinden giderken bu kez yeni bir soru vardı aklımızda.

“Tek bir platformda e-öğrenmeyi nasıl zenginleştirip, yaygınlaştırabiliriz?”
Bu soruyla birlikte Enocta’yı geliştirme ve büyütme kararı aldık. 2002 yılından itibaren, çalışanlarınızın gelişimine ve şirketinizin iş hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan stratejik iş ortağınız olduk. Şimdi, dijital teknolojiler ile desteklenen yenilikçi öğrenme yaklaşımları ve çağa uygun öğrenme tasarımlarımız ile e-öğrenme dönüşümünüzde size destek olmaya ve ileride ortak başarılara imza atmak için ürün ve çözümlerimizi sizler için çeşitlendirmeye devam ediyoruz.

NELER SUNUYORUZ?

  • E-öğrenme hizmetlerini tek bir çatı altında sunuyoruz.
  • İş hedeflerine yönelik e-öğrenme içerikleri sunuyoruz.
  • Çalışanların güncel bilgi ve yetkinlikleri kazanabilmeleri için yardımcı oluyoruz.
  • Yeni öğrenme yöntemlerini ve dijital teknolojileri sürekli takip ediyoruz.
  • Dünyanın e-öğrenme devi Skillsoft ile işbirliği yapıyoruz.
  • İşletmelere stratejik rekabet avantajı kazandırıyoruz.
  • E-öğrenme uygulamalarının başarısını ve yatırımın geri dönüşünü garanti ediyoruz.