Enocta Hakkında

TÜRKİYE’NİN E-ÖĞRENME ALANINDAKİ İLK VE ÖNCÜ ŞİRKETİ


TEK NOKTADAN ÖĞRENME

Enocta, kurumların e-öğrenme, eğitim ve gelişim için ihtiyaç duydukları hizmet ve ürünleri tek bir çatı altında toplayarak tek noktadan çözümler üretmek amacıyla 1999’da kurulmuş, Türkiye’nin e-öğrenme alanındaki ilk ve öncü şirketidir.

SÜREKLİ İNOVASYON
Enocta, yeni öğretim yöntemlerinin ve gelişen dijital teknolojilerin izinde altyapı ürünlerinin özelliklerini geliştirerek yeni fonksiyonlar ekler. Değişen kullanıcı alışkanlıklarına göre farklı tiplerde eğitim içerikleri hazırlar. Tüm bu teknolojiler doğrultusunda hem kurumlar hem de bireyler için yenilikçi çözümler üretir.

 

ENOCTA GRUP

Yarattığı teknoloji ve altyapı ürünleriyle uzun süre kurumsal pazara yönelik ürünler sunan Enocta, yurtdışı projelere ve bireysel kullanıcılara yönelik projelere de odaklanma kararı alarak yeni bir yapılanmaya gitti. Bu yeni yapılanma kapsamındaki yeni pazarlar artık ayrı birimler tarafından yönetilmektedir.

KURUMSAL
Kurulduğu günden beri kurumsal dünyada şirketlerin eğitim ve gelişim ihtiyaçları için çözümler üreten Enocta’nın en temel hedefi “çalışanların performansını artırarak şirketlerin performansını artırmak” oldu. Bu doğrultuda karma eğitim (e-öğrenme ile entegre sınıf içi eğitim modeli) ve eğitim yönetim sistemleri alanlarında, en üst kalitede modern çözümler ve yenilikçi yaklaşımlar sunan Enocta, akademik dünyayı da kapsayan çözümler üretiyor.

YURTDIŞI
Bilgiyi ve eğitimi, gelişen internet teknolojisiyle iş dünyasının ve bireylerin istediği hızda, insanların hizmetine sunan Enocta, çevre ülkelerin en donanımlı, eğitim teknolojileri konusunda en yetkin firması oldu. Mevcut Enocta müşterilerinin başka ülkelerdeki çalışanlarına yönelik hizmetlerle başlayan yurtdışı çalışmaları, artık daha da gelişti. Enocta şimdi, bu ülkelerdeki eğitim teknolojileri ihtiyaçlarını karşılamak üzere, ayrı bir birim ile hizmet veriyor.

BİREYSEL
Enocta kurumsal dünyadaki bilgi, deneyim ve tecrübesini bu kez bireylerin hizmetine sunuyor. Bireylerin tüm yaşam evrelerini içeren, ihtiyaç duydukları anda hayatlarını kolaylaştıracak ve günlük hayatlarında fayda sağlayacak güvenilir bilgiyi; yeni mobil teknolojilerle, farklı formatlarla, eğlenceli ve etkin kullanıcı deneyimiyle sunarak, öğrenmeyi günlük hayatın bir parçası haline getirecek bir video platformu hazırlıyor.