Enocta Hakkında

ULUSLARARASI PROJELERİMİZ


Bilgiyi ve eğitimi gelişen internet teknolojisiyle iş dünyasının ve bireylerin istediği hızda kişilerin hizmetine sunarken çevre ülkelerin en donanımlı, eğitim teknolojileri konusunda en yetkin firması olduk.

Mevcut müşterilerimizin başka ülke ofislerinde çalışan elemanlarının kullanımı ile başlayan yurtdışı çalışmalarımız daha da büyüdü ve bugün toplam 33 ülkede,17.000’den fazla kişi Enocta ürün ve hizmetlerinden faydalanıyor. Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Çin, Ermenistan, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Letonya, Makedonya, Moldova, Pakistan, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Suriye, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna ve Ürdün’de devam eden projelerimizde kullanılan çözümlerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

Sürekli geliştirilen altyapı çözümlerimiz ve her geçen gün zenginleşen içeriklerimizle küresel nitelikte olan, uluslararası boyutta çalışan ya da eğitimlerini farklı coğrafyalara taşımayı düşünen şirketler için önemli fırsatlar sunuyoruz. Yurtdışında çeşitli noktalarda yerel iş ortaklarımız ile hizmet sunuyoruz. Böylece Astelit, Abdi İbrahim, Coca Cola, Çelebi, Eczacıbaşı, LC Waikiki, Şişecam, TAV, TEB gibi Türkiye’nin sektöründe lider firmaları, Enocta ürün ve hizmetleri ile yurtdışındaki çalışanlarının da eğitim ve gelişim faaliyetlerini, başarıyla yürütüyor.

ENOCTA EĞİTİM PLATFORMU (EEP)
Türkçe, Almanca, Arapça, Arnavutça, Boşnakça, Bulgarca, Çince, Ermenice, Farsça, Fransızca, Gürcüce, İngilizce, Kurmançi, Lehçe, Makedonca, Romence, Rusça, Sorâni ve Sırpça olmak üzere 19 dilde hizmete sunulan Enocta Eğitim Platformu, kurumların yurtdışı ofislerinde çalışan elemanlarının da eğitim ve gelişim süreçlerini kolaylaştırıyor.

Sosyal Öğrenme modülü ile yurtdışı ve yurtiçi tüm çalışanların eğitim ve gelişim amaçlı iletişimlerini kolaylaştıran EEP, anket ve sınav modülleriyle uluslararası ölçekli test ve sınavlar uygulanmasına imkan tanıyor.

Dünyanın her yerinden ulaşılabilen bir video paylaşım altyapısı kurulabilirken, sanal sınıf uygulaması ile mesafeleri aşan eğitimler ve toplantılar yapılıp, içerik dönüştürme aracı E.pratik ile farklı dillerde hızlı içerikler geliştirilebiliyor.

ROSETTA STONE DİL EĞİTİMLERİ
Rosetta Stone, başlangıç seviyesinden uzman seviyesine kadar herkes için, iş İngilizcesini ve 30’a yakın farklı dili zahmetsizce öğrenme olanağı sunuyor. Üstün telaffuz geliştirme özelliği ve sektörel kelime dağarcığını geliştirmeye yönelik programlar içeren Rosetta Stone, öğrenmek istenilen dili anadili olarak konuşan eğitmenlerle yapılan online grup konuşma derslerine sınırsız katılım imkanı sunuyor.

Rosetta Stone dil eğitimleri başlangıç ve orta seviyeye yönelik Rosetta Stone Foundations ve her seviyeye uygun Rosetta Stone Advantage olmak üzere iki farklı paketten oluşuyor.

ENOCTA EĞİTİM KATALOĞU
Kullanıcı odaklı hazırlanan, her zaman güncel tutulan ve teknolojik yenilikler doğrultusunda zenginleştirilen Enocta Eğitim Kataloğu’nun zengin içerikleri farklı dillere uyarlanabilir ya da istenilen dilde içerik geliştirilmesi talep edilebilir.

SKILLSOFT EĞİTİM KATALOĞU
58 ülkede 19 dilde sunulan dünyanın tercih ettiği Skillsoft, mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri ile çalışanların ve şirketlerin iş performansını en yüksek seviyeye çıkarıyor.

Liderlik Programları, İş Dünyası Çözümleri, BT Çözümleri başlıklarında kapsamlı eğitim içerikleri, videolar, e-kitaplar, kitap özetleri gibi zengin online bilgi kaynakları ile etkili iş sonuçları alınmasına katkıda bulunuyor.

KURUMA ÖZEL İÇERİK ÜRETİMİ
Farklı dillerde, farklı etkileşim seviyelerinde ve kurumların ihtiyaçlarına özel farklı eğitim ve gelişim materyalleri tasarlanıp ve geliştirilebilir.