• Türkiye Finans Katılım Bankası 3.500 çalışanına 200’den fazla e-öğrenme içeriğinden sınırsız yararlanma hakkı sunuyor.

  27.07.2012

   

  Türkiye Finans Katılım Bankası, 3.500 çalışanına, önümüzdeki 3 yıl boyunca Enocta Eğitim Kataloğu'ndan yararlanma ayrıcalığını tanıdı.

  Büyük kurumlar, ülke çapında yaygınlığı ve çalışan sayısına sağladığı avantaj sebebiyle, e-öğrenmeyi eğitim faaliyetlerinde giderek daha fazla kullanmaya başladı. Türkiye Finans Katılım Bankası, eğitim faaliyetleri açısından da örnek olabilecek büyük çaplı bir kurum olarak, e-öğrenmeyi yeni dönemde daha fazla, daha etkin ve yaygın kullanmaya, eğitim faaliyetleriyle e-eğitim olanaklarını entegre etmeye karar verdi. Böylece eğitim platformunun sınırsız bilgi kaynağı olarak çalışanlara sunulması noktasında da ilk adım atılmış oldu.

  3500 Türkiye Finans Katılım Bankası çalışanı, önümüzdeki 3 yıl boyunca Enocta Eğitim Kataloğu'ndaki eğitimlere ihtiyaç duydukları anda yine Enocta Eğitim Platformu üzerinden sınırsızca erişebilecek.

  Enocta'nın iki farklı hizmeti

  Türkiye Finans, Enocta Eğitim Platformu ile kurum içinde kullanılan insan kaynakları yazılımını entegre etmeyi ve bu dev e-öğrenme projesi sonuçlarının daha etkin kullanılmasını sağlamayı amaçlıyor. Enocta Eğitim Platformu'nun insan kaynakları yazılımlarıyla kolay entegrasyon özelliği sayesinde platform, Humanist İnsan Kaynakları Yazılımı ile entegre edilecek.

  Türkiye Finans aynı zamanda, kurum-içi bilgi paylaşımının artması ve hızlıca bilgi aktarımının çözümü amacıyla, Enocta'nın Kurumsal Tube hizmetini almaya başladı. Bu kapsamda, kurum bünyesinde eğitsel amaçlı çekilen video dosyaları, tek bir alanda sunulacak, bu alandaki video dosyaları, belirlenen çalışan tarafından izlenebilecek ve oylanabilecek. Kurumsal Tube, Türkiye Finans personelinin videolara hızlıca erişmesini sağlayacak.

Diğer Haberler