fbpx
Proje Yönetimi Uygulama Prof. Dr Acar Baltaş

Prof. Dr. Acar Baltaş

03 Ocak 2018

Lider Yapan Davranışlar, Proje Yönetimi Uygulama gibi e-eğitimlerle Enocta Gelişim Kataloğu konu uzmanlarımızdan olan Prof. Dr Acar Baltaş, Türkiye’de geniş kitlelere, psikolojinin insan ihtiyaçları ve iş hayatının sorunları için bir çözüm olduğunu göstermiş öncü bir psikologdur. 1981’de Tıp Bilimleri Doktoru, 1986 yılında Uygulamalı Psikoloji Doçenti, 1996 yılında da Profesör ünvanını almıştır.

Devam
Prof. Dr. Zuhal Baltaş

Prof. Dr. Zuhal Baltaş

26 Aralık 2018

İstanbul Üniversitesi’ndeki akademik hayatını, tam iyilik hali “well-being” üzerine yoğunlaştırdı. 1976’dan bu yana Westminster Hastanesi’nde, Londra Üniversitesi St. George Tıp Fakültesi’nde ve Londra UCL’de misafir öğretim üyesi olarak bulundu. Türkiye’de sağlık psikolojisinin ilk koruyucu ve geliştirici sağlık uygulamalarını stres ve stresle başa çıkma çalışmalarıyla başlattı.

Devam
Enocta Gelişim Kataloğu konu uzmanı Mehmet Auf

Mehmet Auf

23 Kasım 2017

Çeşitli video serileri ve e-eğitimlerle Enocta Gelişim Kataloğu konu uzmanlarımızdan olan Mehmet Auf, kariyeri boyunca 120.000’den fazla katılımcıya araştırmacısı olduğu davranış bilimleriyle ilgili konuşmalar yapmış ve eğitimler vermiştir. Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir.

Devam
Kişisel Farkındalık Kemal İslamoğlu

Kemal İslamoğlu

20 Şubat 2018

Kişisel Liderlik Programı ve Kişisel Farkındalık eğitim programları ile Enocta Gelişim Kataloğu’nda yer alan, American Management Association’dan eğiticinin eğitimi (train the trainer), fasilitasyon teknikleri (facilitation skills) ve eğitim içerik ve metodoloji tasarımı (instructional design) sertifikası olan Kemal İslamoğlu, aynı zamanda insights kişilik envanteri ve PDI 360° geribildirim akreditasyonuna sahiptir.

Devam
Doç. Dr. Şenol Babuşcu

Doç. Dr. Şenol Babuşcu

26 Aralık 2018

Lisans eğitimini 1986 yılında A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nde tamamladı.Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisansüstü eğitimini ve doktora programını tamamladı.  Başkent Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Bankacılık Bölümü ve Bilkent Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümünde Öğretim Görevlisi olarak ders vermektedir.

Devam
Dr. Adalet Hazar

Dr. Adalet Hazar

1981 yılında Gazi Üniversitesi İİBF Bankacılık ve Sigorta Bölümü’nden mezun oldu, aynı üniversitenin işletme bölümünde Yüksek Lisans yaptı. 2004 yılında yine aynı Üniversite’nin Muhasebe ve Finansman Bölümü’nde Doktor eğitimine başladı. Çeşitli eğitim ve danışmanlık firmalarında projeler hazırlayan ve eğitimler veren Hazar, 2006 yılından itibaren de Akademi Consulting&Training Firmasının Genel Müdürlüğünü görevini sürdürmektedir.

Devam

Koray Öztürkler

28 Kasım 2019

Enocta ile dijital pazarlama konusunda birlikte çalışır. Turkcell’in eski Genel Müdür Yardımcılarından ve Hepsiburada’da Kurumsal İletişim ve İlişkiler Grup Başkanı olarak da çalışan Koray Öztürkler’in kurucusu olduğu Koz Partners, pazarlama çözümlerine odaklı, kurumsal strateji geliştiren ve sosyal medyanın da dahil olduğu geniş bir alanda danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur.

Devam
İş Yönetimi videoları Şahin Tulga

Şahin Tulga

05 Şubat 2018

Enocta Gelişim Kataloğu’nda, Şirketiniz İçin Karlılık ve İş Stratejisi Sırları, İş Yönetimi gibi videolarla yer alan Şahin Tulga, lisans ve master derecelerini ABD’deki Massachusetts Institute of Technology’den aldı. Profesyonel olarak çalıştığı firmalarda çok büyük ciro ve kârlılık artışları sağlamasıyla tanınır. 2008’den beri stratejik yönetim konularında danışmanlık, yönetim kurulu üyeliği, eğitmenlik, mentor/koçluk ve profesyonel konuşmacılık yapıyor.

Devam

Alp Kohen

28 Kasım 2019

20 yıldır Çağrı Merkezi sektöründe faaliyet gösteren Alp Kohen, UNIQ Eğitim ve Danışmanlık şirketinin kurucusu ve yöneticisidir. Çağrı Merkezi ve Telesatış Yönetimi ile Müşteri Hizmetleri ve Müşteri Sadakati stratejilerinin oluşturulmasında uluslararası platformlarda uzman olan Kohen, bugüne kadar onlarca firmaya danışmanlık yapmış, binlerce kişiyi de eğitmiştir. Alp Kohen, eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İş İdaresi’nin ardından, master programını İngiltere’de Surrey Üniversitesi Uluslararası Otel Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Alp Kohen’in Pembe Candaner ile kaleme aldığı “Bu Yerin Kulağı Var!” adlı bir de kitabı yayınlanmıştır.

Devam

Özlem Sökmen

Özlem Sökmen, Unilever, Turkcell, Arçelik, Barry Callebaut, Lafarge gibi bir çok çok uluslu şirketin İnsan Kaynakları departmanlarında 20 yıl boyunca yerel, bölgesel ve global düzeyde yönetsel kadrolarda hem ülkemizde hem de başka ülkelerde çalıştı. Hayatının 20 senesini insanları işe alarak ve onların şirketler içerisindeki kariyer yolculuklarını izleyerek geçiren Özlem Sökmen, İnsan Kaynakları alanındaki bu deneyiminden de faydalanarak kişilerin” En İyi Versiyonuna Ulaş”masına destek olmak amacıyla Personal Best şirketini kurmuştur.

Devam
Yusuf Baydal dil kültür koçu

Yusuf Baydal

20 Kasım 2017

İngilizce Dil Eğitimleri ile Enocta Gelişim Kataloğu’nda yer alan Yusuf Baydal, bir dil / kültür koçu olarak, kapsamlı dil ve kültürel gelişim programlarıyla geniş bir müşteri yelpazesi ile çalışmıştır. Bu programlar hem güncel piyasa ihtiyaçlarına hem de hedeflere, ayrıca retorik, mantık ve dil bilgisinden oluşan sağlam bir teorik çerçeveye dayanmaktadır.

Devam
cem bayer

Cem Bayer

26 Aralık 2018

Cem Bayer tarafında kurulan CYB Eğitim ve Danışmanlık, Enocta ile BES Lisanslama sınavlarına hazırlık programlarında çalışır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Özellikle Liderlik, Yönetim, Satış Yönetimi, İlişki Yönetimi ve Satış başlıklarında eğitimler vermekte olan Bayer, ana uzmanlığı olan Eğiticinin Eğitimi ve Sunum Becerileri konularında da yoğun olarak eğitim vermektedir.

Devam
Yekta Özözer

Yekta Özözer

Enocta ile yaratıcı düşünme ve inovasyon konularında çalışır. 25 yılı aşan çalışma yaşamının çoğunda yaratıcı düşünme ve problem çözme konusunda firmalarda eğitimcilik ve danışmanlık yaparak deneyim kazanmıştır. Behçet’in Kübü, Shakira, Matriks gibi özgün bazı yöntemleri geliştirmiştir.

Devam

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Yukarıdaki form vasıtasıyla toplanan kişisel verileriniz Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret A.Ş. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve tarafınızla iletişime geçilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanallarımız üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ilgili kişi olarak haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.


  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner