fbpx

Koray Öztürkler

28 Kasım 2019

Enocta ile dijital pazarlama konusunda birlikte çalışır. Turkcell’in eski Genel Müdür Yardımcılarından ve Hepsiburada’da Kurumsal İletişim ve İlişkiler Grup Başkanı olarak da çalışan Koray Öztürkler’in kurucusu olduğu Koz Partners, pazarlama çözümlerine odaklı, kurumsal strateji geliştiren ve sosyal medyanın da dahil olduğu geniş bir alanda danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur.

Geri

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.

  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner