fbpx

Özlem Sökmen

28 Kasım 2019

Özlem Sökmen, Unilever, Turkcell, Arçelik, Barry Callebaut, Lafarge gibi bir çok çok uluslu şirketin İnsan Kaynakları departmanlarında 20 yıl boyunca yerel, bölgesel ve global düzeyde yönetsel kadrolarda hem ülkemizde hem de başka ülkelerde çalıştı. Hayatının 20 senesini insanları işe alarak ve onların şirketler içerisindeki kariyer yolculuklarını izleyerek geçiren Özlem Sökmen, İnsan Kaynakları alanındaki bu deneyiminden de faydalanarak kişilerin” En İyi Versiyonuna Ulaş”masına destek olmak amacıyla Personal Best şirketini kurmuştur.

Geri

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Yukarıdaki form vasıtasıyla toplanan kişisel verileriniz Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret A.Ş. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve tarafınızla iletişime geçilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanallarımız üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ilgili kişi olarak haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.


  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner