fbpx

Özlem Sökmen

28 Kasım 2019

Özlem Sökmen, Unilever, Turkcell, Arçelik, Barry Callebaut, Lafarge gibi bir çok çok uluslu şirketin İnsan Kaynakları departmanlarında 20 yıl boyunca yerel, bölgesel ve global düzeyde yönetsel kadrolarda hem ülkemizde hem de başka ülkelerde çalıştı. Hayatının 20 senesini insanları işe alarak ve onların şirketler içerisindeki kariyer yolculuklarını izleyerek geçiren Özlem Sökmen, İnsan Kaynakları alanındaki bu deneyiminden de faydalanarak kişilerin” En İyi Versiyonuna Ulaş”masına destek olmak amacıyla Personal Best şirketini kurmuştur.

Geri

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.

  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner