Bedirhan Okumuş

Blog Yazıları

Kurumsal Hafızayı Kayıt Altına Almak

Kurumsal hafızayı korumak, kayıt altında tutmak ve yeri geldiğinde ulaşmak şirketlerin iş akışında en büyük ihtiyaçlardan bazıları. Partnerlerle yapılan toplantının çıktıları, aylar önce yollanan maliyet tablosu e-postası, ürün kullanım kılavuzu, şirket içi eğitim raporları ve benzer dokümanları depolamak, bulmak büyük önem arz ediyor. Kurumsal hafızayı kayda almak için şirketler pek çok yola başvurabiliyor.

Kurumsal Hafıza
31/07/2019
Değişen ve Gelişen Dünya'da Kurumsal Hafızanın Önemi

Hız… Akış… Özellikle internetin artık bir temel hak konumuna gelmesi ve aktarım hızlarının inanılmaz boyutlara ulaşması ile hayat daha da tempolu hale geliyor. Bugün 5G teknolojileri, Gbps seviyesinde internet hızları, 4K çözünürlüğünde oyun ve film akışları ve yüksek kaliteli müzik yayınları, artık aşina olduğumuz şeyler. 

Eğitim Araçları
02/08/2019
YazıyorumPRO ile Kurumsal Hafızanızı Yönetin

Kurum içi pek çok içerik e-postalarda ve toplu mesaj gruplarında kaybolup gidiyor. Her çalışanın deneyimlerini anlaşılır şekilde paylaşması, kurum içi bir platform olmadığı takdirde çok zor. Kurumların bu sorunlarını ortadan kaldırmak için geliştirilmiş YazıyorumPRO, kurum içi (veya halka açık) bir blog altyapısı. Kolayca içerik üretilebilmesi ve kurumsal hafızanın düzenli şekilde aktarılması için tasarlanmış YazıyorumPRO’nun sunduğu araçlar ile kurumsal hafızanızı korumak ve geliştirmek gayet kolay.

İletişimde Kalın, Blog
Yazılarımızı Kaçırmayın.
En yeni blog yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.