İdil Denizciler

Blog Yazıları

YazıyorumPRO ile Eğitimde Yeni Nesil İletişim ve Paylaşım Deneyimi Yaratın

Sosyal medya, yeni iletişim ve paylaşım ortamı olarak son yıllarda insanların hayatına oldukça nüfus etmiş bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanlar bu ortamlarda düşüncelerini, bilgilerini ve hatta eserlerini paylaşarak kendini ifade etmekle kalmayıp aynı zamanda kitleler arası etkileşimlerin içerisinde de yer alma fırsatını buluyorlar.

Genel
26/07/2017
Enocta Gelişim Programları

Günümüz öğrenme yaklaşımı olan Yeni Nesil Öğrenme bakışını hazır ürünlerimiz olan Enocta Gelişim Kataloğuna da yansıttık. Yeni döneme tüm içeriklerimizi gelişim programları çatısı altında kurguladığımız 30 farklı Gelişim Programı sizlerle buluşuyor olacak.

Genel
21/06/2017
Tek Noktadan Eğitim Yönetimi

Tek noktadan eğitim yönetimi aslında bugünün konusu değil. Bu konu başlangıçta sınıf eğitimleri operasyonlarının yönetim, bütçeleme ve takibinin tek noktadan yapılabilmesi beklentisiyle özellikle eğitim profesyonelleri açısında oldukça önemli bir konu olarak karşımıza çıktı.

Kurumsal
20/10/2016
Başarılı Bir E-Öğrenme Projesinin Unsurları

E-öğrenme projelerinin başarıları, hiç şüphesiz eğitim gelişim profesyonellerinin son dönemlerde oldukça yakından takip ettiği en önemli konulardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eğitim ve Gelişim
22/03/2016
2015 Yılı Türkiye E-Öğrenme Trendleri

Türkiye’de yaklaşık 20. Yaşına yaklaşan kurumsal e-öğrenme dünyası, 2015 yılını da farklı sektörlerde farklı deneyimlerle geçirdi. Kurumlar bir yandan dünyadaki yeni eğitim teknolojileri trendlerini takip ederken bir yandan da eğitim teknolojilerinin eğitim gelişim faaliyetleri içerisindeki etkinliğini artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürmeye devam etti.

İletişimde Kalın, Blog
Yazılarımızı Kaçırmayın.
En yeni blog yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.