KaynaklarEnocta Blog

Koray Öztürkler, İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları

Markanızın dünyaya açılan kapısı sosyal medyayı en etkili kullanmanın yolu "Koray Öztürkler: İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları" videolarında!

İletişim teknolojilerinin hızla geliştiği ve her alanda etkili olduğu bilgi toplumunda, sosyal medya hayatımızın belki de en önemli parçası haline geldi. Sadece kişilerin değil kurumların ve markaların da önemli parçası haline gelen sosyal medya, kamuoyu oluşturma ve marka imajı gibi konularda çok büyük öneme sahiptir.

Kurumlar için dijital kanallarda birçok fırsat var ve bu fırsatlar her geçen gün daha da artıyor. Sunulan bu fırsatları verimli bir şekilde değerlendirebilmek adına Koray Öztürkler, internetin sağladığı yeni pazarlama dünyasından en iyi şekilde nasıl faydalanılabileceğini anlatıyor. Kullanıcı sayısı ve etkinlik açısından aktif olarak yer alınabilecek Facebook, Twitter, Instragram ve Youtube sosyal medya ağlarında yapılan pazarlama aktiviteleriyle ya da e-posta pazarlamasıyla, işletme olarak pazarlama yaparken, web sitesi ya da blog hazırlarken nelere dikkat edilmesi gerektiğinden detaylı olarak bahsediyor. Ayrıca, kurumların ne zaman mobil bir uygulamaya ihtiyaç duyabileceklerinin, ayrıca nasıl mobil uygulama geliştirebileceklerinin ve geliştirirken nelere dikkat edilmesi gerektiğinin cevaplarını ayrıntılı bir şekilde veriyor.

Dijital kanalların sunduğu pratik ve etkili pazarlama yöntemleri doğru kullanıldığı takdirde, kurumlar için sağlayacağı fırsatlar ve imkânlar yadsınamayacak düzeydedir. Özellikle bu konuda profesyonel rehberlik amacıyla hazırlanmış 31 videodan oluşan “Koray Öztürkler: İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları” ile KOBİ’lerin yarışta öne geçme şansı artık çok daha yüksek.

Bu eğitim kapeti video, resim ve metnin, ses'in birlikte kullanılmasıyla oluşur. Haliyle öğrenme durumuna birden fazla duyu organı dâhil olur ve öğrenme ortamına ne kadar duyu organı dâhil edilirse, öğrenme o kadar kalıcı ve etkili olur. Bu videolarda da Koray Öztürkler'in konuşmalarını kuvvetlendiren yazı ve animasyonlar kullanılarak anlatılanlar, sizi ve çalışanlarınızı hiç sıkmayacak bir şekilde, hap gibi veriliyor.

Sektöre ve kurumsal iletişime dair engin bir bilgi birikimine sahip Koray Öztürkler’in dijital pazarlamanın günümüzde denenmiş ve başarısı kanıtlanmış stratejilerini detaylı bir şekilde anlattığı video serisinde marka iletişim araçlarının en iyi ve en verimli şekilde nasıl kullanılabileceğine dair önemli tüyoları veriyor. “Koray Öztürkler: İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları” her boyuttaki firmanın ister web ortamında, ister mobil cihazlarda kendine göre bir çözüm üretebilmesini hedefliyor.

“Koray Öztürkler: İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları” ile siz de dönüşüme ayak uydurun!

Tanıtım filmini inceleyebilirsiniz.

Koray Öztürkler, İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları
Bir önceki blog yazısına göz atın.
Bir sonraki blog yazısına göz atın.

Benzer Bloglar

Genel
14/12/2021
4 IT Yöneticisinden 3’ü Beceri Açığından Şikayetçi
Genel

CNBC tarafından Ekim 2021'de gerçekleştirilen bir ankette teknoloji sektöründeki yöneticilerin %57'si kalifiye çalışan bulmanın bir numaralı endişeleri olduğunu bildirmiş – bu endişe, tedarik zinciri sorunlarından ve siber güvenlik tehditlerinden daha üst sırada yer alıyor.

Genel
07/12/2021
Eğitim ve Gelişimde Yeni Dönem
Genel

Çağ değişti. “Eskiden…” ile başlayan cümleleri dikkatli dinlediğimizde ne kadar yol aldığımızı görmemek neredeyse imkânsız. Çağ ile birlikte birçok sektör de değişti. Teknoloji, sanayi, otomotiv, telekomünikasyon ve daha nicesi… Tüm bu değişim ve dönüşümler, eğitim sisteminin değişmesine ve gelişmesine öncülük etti. Bir düşünün, 15 yıl öncesine kadar “mobil eğitim” kavramından bahsedebilir miydik? Elbette edemezdik fakat eğitim platformları hakkında konuşabilirdik. Çünkü mazisi çok daha eskiye dayanıyor. İşte tam da bu noktada, Türkiye’deki ilk e-öğrenme girişimi olan Enocta Platformu hayatına devam ediyor. Günümüzde sadece hayatta kalmak önem arz etmiyor, günün koşullarına uyum sağlamak en önemli konuların başında geliyor. Bu sebeple platform her gün gelişiyor ve çağa uygun olarak şekilleniyor. Kuşkusuz bu değişimleri tetikleyen en önemli unsurların başında ise gelişen teknoloji ve internet yer alıyor.

Genel
07/12/2021
Öğrenmeyi Sürekli ve Kalıcı Hale Getirmek İçin Sınırsız İçerikle Koşulsuz Öğrenme Ortamları Yaratmak
Genel

“Off yine mi eğitim atanmış hem de zorunlu mu?” Eğitim ve gelişim ile ilgilenen kişiler olarak kurumlarınızda bu cümleyi çalışma arkadaşlarınızdan ne kadar sıklıkla duyduğunuzu durup bir düşünün. Sonrasında şunu bir soralım; her eğitim atamasında mı yoksa sadece zorunlu eğitimlerde mi duyuyoruz? Cevabınız hepsi mi? O zaman süreçlerinizi gözden geçirmenizin ve birtakım şeyleri değiştirmenizin zamanı sizce de gelmedi mi?