KaynaklarEnocta Blog

Satış Yöneticileriniz İçin Satış Gücü Arttırma ve Kazanan Takım Eğitimi

5 etkileşimli eğitimden oluşan Kazanan Takım – Satış Gücü eğitimleri etkili metodolojisi ve gerçekçi görsel konseptleriyle karşınızda!

Kazanan Takım – Satış Gücü Eğitimleri'nde, satış yöneticilerinin sıkça rastladığı sorularla başa çıkmasına yardım edecek bir eğitim olmasına odaklandık. Amacımız, Satış Yöneticilerinin eğitimimizle günlük çalışma hayatında karşılaşacağı olaylar karşısında sergileyeceği eylemler için kullanacağı faydalı enstrümanlar sunmak ve performanslarını arttırmalarını sağlamaktır.

 • Kazanan bir takım kurabilecek miyim?
 • Ekibimdeki çalışanlar daha çok nasıl satış yapar?
 • Onları motive edemiyor muyum acaba?
 • Bu işi ekipten birine versem yapabilir mi, yoksa kendim mi yapmalıyım?
 • Ekibimi geliştirmek için neler yapıyorum, yaptıklarım yeterli mi?
 • Kendimi, ekibimi ve stresli satış süreçlerini daha etkin nasıl yönetirim?

Bu gibi soruların zaman zaman satış yöneticilerinin aklına takıldığını;  ekip kurma, ekibi motive edebilme, satış gücünü tasarlama, çalışan performansını artırma, yetki devretme, satış süreçlerini yönetme ve satış sürecini hızlandırma gibi önemli konular hakkında bilgi sahibi olacağı bir eğitim düzenledik. Kalıcılığı artırmak için gerçekçi görsel ve diyaloglarla hazırlandı.

Enocta’nın sizler için sunduğu bu çözüm paketinin içinde,

 • Satış Yöneticisi Olmak eğitimi ile çalışanlarınıza, bir satış yöneticisinin temel işlerinin ve sorumluluklarının neler olduğunu öğrenecek. Kazanan bir takım olmanın yolları, etkin ekip kurarak satış gücünü tasarlama ve satış yöneticisi olarak performansı yönetmek gibi temel sorumluluklar hakkında değerli bilgiler edinecekler.
 • Satış Ekiplerini Motive Etmenin 7 Adımı eğitimi sayesinde çalışanlarınıza satış ekiplerini işin içine nasıl dahil edebileceği, nasıl etkili iletişim kurabileceği ve genel olarak onları nasıl motive etmesi gerektiği konusunda içselleştirmesini sağlayacak örnek bir olay üzerinden öğrenecekler. Bu bağlamda, öğrendiklerini kendi hayatlarına yansıtabilmek için bu eğitim onları destekleyecek ve istek duymalarını sağlayacak.
 • Satış Yöneticileri için 4 Adımda Yetki Devri eğitimi ile çalışanlarınız, kime yetki verebileceğini belirleme, sorumluluk verirken neler yapması ve yapmaması gerektiği konusunda bilgi kazanacak.
 • Satış Ekipleri için 7 Adımda Koçluk eğitimi sayesinde satış yöneticileri, yüksek potansiyelli çalışanlarına zaman ayırmanın önemine, gelişmek, değişmek ve ilham vermek isteyen yöneticilerin çalışanlarına koçluk yaparak ve ekibinin performansını nasıl geliştirebileceği konusuna odaklanmış bir öğrenim içermektedir.
 • Satış Yönetim Süreci eğitimi ile Satış Yöneticileri, satış süreci içerisinde kullanacağı iş modelleri, piyasa ve rakipleri tanımanın önemini, satış sürecini hızlandırma metotlarını, müşteri geliştirme süreci ve mevcut müşterileri elde tutmanın önemi gibi bir Satış yöneticisi için hayati konularda sektörün referans kaynaklarının derlendiği eğitim sayesinde kaliteli bir bilgi birikimine ulaşacak ve bu eğitim sayesinde yaşamlarında uygulayabilecekleri taktiksel enstrümanlara sahip olacaklar ve bu bilgiler onların eylemlerinde performanslarını arttıracak sonuçlar elde etmelerini sağlayacak.

Kazanan bir takım olmak ve satış gücünü artırmak isteyen satış yöneticilerinin başarı yollarını açmak için onları bu eğitim ile tanıştırın.

Satış Yöneticileriniz İçin Satış Gücü Arttırma ve Kazanan Takım Eğitimi
Bir önceki blog yazısına göz atın.
Bir sonraki blog yazısına göz atın.

Benzer Bloglar

Genel
14/12/2021
4 IT Yöneticisinden 3’ü Beceri Açığından Şikayetçi
Genel

CNBC tarafından Ekim 2021'de gerçekleştirilen bir ankette teknoloji sektöründeki yöneticilerin %57'si kalifiye çalışan bulmanın bir numaralı endişeleri olduğunu bildirmiş – bu endişe, tedarik zinciri sorunlarından ve siber güvenlik tehditlerinden daha üst sırada yer alıyor.

Genel
07/12/2021
Eğitim ve Gelişimde Yeni Dönem
Genel

Çağ değişti. “Eskiden…” ile başlayan cümleleri dikkatli dinlediğimizde ne kadar yol aldığımızı görmemek neredeyse imkânsız. Çağ ile birlikte birçok sektör de değişti. Teknoloji, sanayi, otomotiv, telekomünikasyon ve daha nicesi… Tüm bu değişim ve dönüşümler, eğitim sisteminin değişmesine ve gelişmesine öncülük etti. Bir düşünün, 15 yıl öncesine kadar “mobil eğitim” kavramından bahsedebilir miydik? Elbette edemezdik fakat eğitim platformları hakkında konuşabilirdik. Çünkü mazisi çok daha eskiye dayanıyor. İşte tam da bu noktada, Türkiye’deki ilk e-öğrenme girişimi olan Enocta Platformu hayatına devam ediyor. Günümüzde sadece hayatta kalmak önem arz etmiyor, günün koşullarına uyum sağlamak en önemli konuların başında geliyor. Bu sebeple platform her gün gelişiyor ve çağa uygun olarak şekilleniyor. Kuşkusuz bu değişimleri tetikleyen en önemli unsurların başında ise gelişen teknoloji ve internet yer alıyor.

Genel
07/12/2021
Öğrenmeyi Sürekli ve Kalıcı Hale Getirmek İçin Sınırsız İçerikle Koşulsuz Öğrenme Ortamları Yaratmak
Genel

“Off yine mi eğitim atanmış hem de zorunlu mu?” Eğitim ve gelişim ile ilgilenen kişiler olarak kurumlarınızda bu cümleyi çalışma arkadaşlarınızdan ne kadar sıklıkla duyduğunuzu durup bir düşünün. Sonrasında şunu bir soralım; her eğitim atamasında mı yoksa sadece zorunlu eğitimlerde mi duyuyoruz? Cevabınız hepsi mi? O zaman süreçlerinizi gözden geçirmenizin ve birtakım şeyleri değiştirmenizin zamanı sizce de gelmedi mi?