İş yerinde ve özel hayatımızda zaman zaman belli çatışmalar yaşıyoruz. Çatışmadan Çatışma gelişim yolculuğu ile kişiler ile ilişkimizi etkileyen, yaşama deneyimimizi değiştiren çatışma anlarını daha etkin yönetmenin yollarını öğreniyoruz. Bu gelişim yolculuğu sonunda, olumsuz duyguları tanımak ve tartışmaları yapıcı biçimde yönlendirmek için yetkinlik geliştirmek ve bu doğrultuda kendi yaklaşım tarzınızı belirlemek için ipuçlarını bulacaksınız.

Bu gelişim yolculuğunun çalışanlar ve yöneticiler için iki ayrı versiyonu bulunmaktadır.

İçerik ortağımız Baltaş ile geliştirdiğimiz 4 modülden oluşan bu gelişim yolculuğu ile, kurumunuzdaki çatışmaların daha etkin yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer detayları merak ediyorsanız, hemen demo talebinde bulunun, sizinle detayları paylaşalım!

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Bilgilen
2. Modül: Uzmanına Kulak Ver ve Uygula
3. Modül: Faydalan
4. Modül: Hatırla

Demo Talebi Gönder

Çatışmadan Çatışma Gelişim Yolculuğu ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.