İş dünyasında yaşanan hızlı değişimlere, yalnızca hızlı karar alan kurumlar adapte olabiliyor. Çevik Düşünme Gelişim Yolculuğu ile yeni ve modern iş yapış şekli olan çevik yaklaşımı (agile) anlatıyor, karar alma sürecinin hızlanması ve çıktı hızının artması konusunda öneriler sunuyoruz. Bu sayede, kurumların değişen dünyaya adapte olmasına yardımcı oluyoruz.

Bu gelişim yolculuğu sonunda, öğrenme, çevik iş yapış yaklaşımını kurumunuza katarak süreç boyunca çıktı üretimini bir kültür haline getirecek, kurumunuzun daha çevik hareket edebilmesini sağlayacaksınız.

İçerik ortağımız Baltaş ile geliştirdiğimiz 3 modülden oluşan bu gelişim yolculuğu ile, kurumunuzda çevik iş yapış kültürünün gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. 

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Çevik Düşünmenin Merkezine Yolculuk
2. Modül: Çevik Düşünmeyi Geliştirmek
3. Modül: Hatırla!

Demo Talebi Gönder

Çevik Düşünme Gelişim Yolculuğu eğitim programı ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.