Kurumlar hızla değişen ve dijitalleşen bu yeni dünyada hayatta kalabilmek için sürekli yaratıcı fikirler geliştirmek ve inovasyon yapmak zorundalar. Geliştirdiğimiz bu gelişim yolculuğu, size yenilikçilik, yaratıcı düşünme ve beyin fırtınası süreçleri ile ilgili bilgi veriyor, pratik öneriler sunuyor. Bu sayede, kurumunuzdaki tüm alanlarda yenilikçilik ve yaratıcılık süreçlerinizi en etkin şekilde yönetebilir ve ortaya çıkarabilirsiniz.

İçerik ortağımız Sürekli Gelişim Danışmanlık ve Eğitim ile geliştirdiğimiz 5 modülden oluşan bu gelişim yolculuğu ile, kurumunuzdaki inovasyon sürecini destekleyebilir ve hızlandırabilirsiniz. Eğer detayları merak ediyorsanız, hemen demo talebinde bulunun, sizinle detayları paylaşalım!

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Yenilikçilik (İnovasyon) Nedir?
2. Modül: Yaratıcı Düşünme
3. Modül: Varsayımları Sorgulama ve Yenilikçilik İçin Pratik İpuçları
4. Modül: Yaratıcı Düşünme Teknikleri
5. Modül: Hatırla

Demo Talebi Gönder

Dijital Çağda Yenilikçilik ve Yaratıcılık Gelişim Yolculuğu ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.