Gelecek teknolojiler sizce insanlığı nasıl etkileyecek? Kurumunuz ve çalışanlarınız bu dijital dönüşüme ne kadar hazır?  “Yapay Zeka”dan “Makine Öğrenmesi”ne, “Nesnelerin İnterneti”nden “Block Chain”e, günlük hayatta sıklıkla duyduğumuz 21 dijital kavram, sıra dışı görsel anlatımları ve mikro öğrenme kurgusuyla bu video serisinde!

Dijital Dönüşüme İlk Adım ve Kavram Sözlüğü Video Serisi, kurum çalışanlarında dijital terminolojiler hakkında farkındalık sağlamak ve bu sayede kurum çalışanlarını dijitalleşen dünyada gerek iş, gerekse özel hayatlarında bu terimleri duyduklarında yabancılık çekmeyecek, örnekler vererek bu konular hakkında açıklamalar yapabilecek seviyeye getirmeyi amaçlıyor.

Dijital dönüşüme hazırlanan ya da bu süreci yürütmekte olan kurumlarda dijital dönüşüm oryantasyonunun bir parçası olarak hazırlanan bu video serisini mutlaka inceleyin!

Demo Talebi Gönder

Dijital Dönüşüme İlk Adım ve Kavram Sözlüğü Video Serisi ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.