Teknoloji, tüm alanlarda olduğu gibi eğitim alanında da gelişime etkin şekilde destek oluyor. Eğitmen Pro: Yeni Nesil Eğitmenin Gelişim Yolculuğu ile öğrenmenin değişimine ışık tutuyor, eğitmenlerin bu değişen dünyada kendilerini nasıl yönetmeleri gerektiğine dair pratik öneriler sunuyoruz. Bu sayede, eğitmenlerin kendilerini değişen dünyaya adapte etmelerine yardımcı oluyoruz.

Bu gelişim yolculuğu sonunda, öğrenme, eğitmenin rolü, eğitim tasarımı, yöntemler ve bilgi kaynakları konularında günümüzün gerekliliklerini kavrayacak, eğitim süreçlerinizi yeni nesil hale getirmek için bir çok pratik öğrenerek kendinizi ve kurum süreçlerinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.

İçerik ortaklarımız Mehmet Gürsoy ve Saynur Önen ile geliştirdiğimiz 6 modülden oluşan bu gelişim yolculuğu ile, kurumunuzun eğitim süreçlerini geleceğe adapte edebilirsiniz. Eğer detayları merak ediyorsanız, hemen demo talebinde bulunun, sizinle detayları paylaşalım!

 

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Öğrenmenin Dönüşümü
2. Modül: Eğitmenin Dönüşümü
3. Modül: Tasarımın Dönüşümü
4. Modül: Yöntemlerin Dönüşümü
5. Modül: Bilgi Kaynaklarının Dönüşümü
6. Modül: Yolculuk Sonu

Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.