Yetenek açığının oldukça yüksek olduğu Türkiye’de, etkili bir ekip oluşturmak ve ekibi etkin şekilde yönetmek oldukça güç. Ekip Yönetimi Gelişim Yolculuğu ile etkili bir ekip oluşturmak için yapılması gerekenleri aktarıyor, ekip yönetimi konusunda stratejik ve pratik öneriler sunuyoruz. Bu sayede, daha etkili ekipler oluşturulmasına destek oluyoruz.

Bu gelişim yolculuğu sonunda, ekip oluşturma ve yönetimi konularında günümüzün pratiklerini öğrenecek, bu sayede ekibinizin daha etkin olmasını ve iyi sonuçlar üretmesini sağlayacaksınız.

İçerik ortaklarımız Baltaş ve Skillsoft ile geliştirdiğimiz 6 modülden oluşan bu gelişim yolculuğu ile, kurumunuzu etkili ekip kurma ve yönetme konusunda bilgilendirebilirsiniz. Eğer detayları merak ediyorsanız, hemen demo talebinde bulunun, sizinle detayları paylaşalım!

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Ekip Çalışması Nedir?
2. Modül: Başarılı Bir Ekip Kurmanın Sırları
3. Modül: Ekip Performansı
4. Modül: Ekip ve Güven Duygusu
5. Modül: Ekibi Ödüllendirme
6. Modül: Hatırla

Demo Talebi Gönder

Ekip Yönetimi Gelişim Yolculuğu eğitim programı ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.