Bir kurumun başarısını etkileyen en önemli faktörlerden birisi, liderlerinin ne kadar etkili olduğu ve ekibe ne kadar etkide bulunduğudur. Etkileyen Lider Gelişim Yolculuğu ile liderlerin ve lider adaylarının etkili bir lider olmaları için gelişmeleri gereken noktalarda katkıda bulunuyor, ekiplerini etkilemeleri için pratik bilgiler sunuyoruz. Bu sayede kurumunuzun liderlerinin gelişimine katkıda bulunuyor ve yeni liderlerini hazırlıyoruz.

Bu gelişim yolculuğu sonunda, etkileyen bir liderin kim olduğu ve bu alanda hangi becerilerin geliştirilmesi gerektiğini öğrenecek, liderlik özelliklerinin günlük hayata nasıl katılabileceği konusunda pratik öğrenimler kazanacaksınız.

İçerik ortağımız Baştaş ile geliştirdiğimiz 5 modülden oluşan bu gelişim yolculuğu ile, kurumunuzun lider adaylarını geleceğe hazırlayabilir, liderlerin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Eğer detayları merak ediyorsanız, hemen demo talebinde bulunun, sizinle detayları paylaşalım!

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Bilgilen
2. Modül: Uzmanına Kulak Ver
3. Modül: Uygulama Zamanı
4. Modül: Faydalan
5. Modül: Hatırla

Demo Talebi Gönder

Etkileyen Lider Gelişim Yolculuğu eğitim programı ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.