Pek çok sorunun çözümü doğru iletişimden geçer. Dinle, Anla, İfade Et: Etkili İletişim Gelişim Yolculuğu’nun amacı günümüzün en önemli konularından biri olan temel iletişim ve etkili iletişim becerileri konularında çalışan yetkinliğinin artmasını sağlamaktır.

İletişimin temel kavramları, etkili iletişim, iletişim tipleri, iletişim engelleri, etkili dinleme, doğru iletişimde dikkat edilmesi gerekenler gibi konulara yer verilen bu gelişim yolculuğu ile iletişim kazalarına son verin!

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Bilgilen
2. Modül: Uzmanına Kulak Ver
3. Modül: Uygula
4. Modül: Faydalan
5. Modül: Hatırla

Demo Talebi Gönder

Etkili İletişim Gelişim Yolculuğu ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.