Mikro ve mobil öğrenmenin gücünden faydalanarak geliştirdiğimiz Etkili İletişim Rootie Programı ile ekiplerinize temel iletişim becerilerini anlatıyoruz.

Bu program sayesinde, gün içerisinde gönderilen bildirimlerle öğrenme anları yaratabilirsiniz. Katılımcılar sorulara cevap vererek, hazırlanan içerikleri ve videoları izleyerek, daha az zahmetle daha sağlıklı iletişim kurmanın yollarını öğrenecekler.

Çalışanlarınız, aşağıdaki kavramlar hakkında bilgi sahibi olarak, hem daha uyumlu ekip üyeleri olacaklar, hem de kurum içindeki diğer paydaşlarla ve müşterilerle olan ilişkilerini geliştirerek hedeflere daha kolay ulaşacaklar.

  • Ses Tonu
  • Kelimelerin Gücü
  • Beden Dili
  • Farklı İletişim Tarzları
  • Etkin ve Empatik Dinleme
  • İletişim Engelleri
  • Çatışmaların Kaynakları ve Çatışmaları Çözmek

45 adımdan oluşan bu programı, dilerseniz tek başına bir mikro öğrenme programı olarak, dilerseniz sınıf içi eğitimlerden ya da Dinle, Anla, İfade Et: Etkili İletişim Gelişim Yolculuğu’ndan sonra pekiştirme amaçlı kullanabilirsiniz.

Detayları merak ediyorsanız hemen demo talebinde bulunun, sizinle iletişime geçelim!

Demo Talebi Gönder

Etkili İletişim Rootie Programı ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.