Yeni geliştirdiğimiz Game Plan: İş Hayatında Başarıya Götüren Oyun Planı Gelişim Yolculuğu ile ifade ediş biçimimizi ve iletişimimizi güçlendiriyoruz.

2020’nin ilk yarısında yaşadıklarımız, iş hayatında insan ilişkilerine dair 21. Yüzyıl becerilerinin en önemli yetkinlikler olduğunu bir kere daha gözler önüne serdi.

  • Kişisel farkındalık ve öz yönetim
  • Güçlü iletişim ve empati
  • Başkalarıyla uyum ve iş birliği içerisinde hareket edebilme,
  • Kendini, organizasyonu ve çalışanları iyi tanımanın her zamankinden daha da kritik olduğunu fark ettik.

Game Plan – Oyun Planı işte tam da bu davranışları, iş hayatında başarılı olan insanların metodolojilerini ve daha fazlasını iş hayatında uygulanabilecek taktiksel aksiyonlara çevirmek üzerine kurgulanmış bir kişisel marka ve kariyer mentorluğu programı.

İçerik ortağımız Özlem Sökmen ile geliştirdiğimiz 13 modülden oluşan bu gelişim yolculuğu ile kendini ve çevresindeki oyuncuları iyi tanıyan, iletişimi, duruşu ve temsili güçlü, daima kendi en iyi versiyonuna ulaşmak için çabalayan oyuncuların olduğu bir kurum kültürü oluşturun. Eğer detayları merak ediyorsanız, hemen demo talebinde bulunun, sizinle detayları paylaşalım!

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Karizma
2. Modül: Kelimelerin Gücü
3. Modül:
Göz Kontağı Kurmak
4. Modül:
İlgi Odağı Olmak
5. Modül:
Asansör Konuşması
6. Modül:
Güven Sağlamak
7. Modül:
Popülarite  
8.Modül:
Duyguları Okumak
9. Modül:
İlişkilere Yatırım Yapmak
10. Modül: Kendini Göster
11. Modül:
Etkini Artır
12. Modül: Bağlantılarını Güçlendir
13. Modül: Hatırla

Demo Talebi Gönder

Game Plan - Oyun Planı ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.