Tüm olumsuz duyguların üstesinden gelmeyi sağlayacak bir gelişim yolculuğuna katılmak ister misiniz? Kişisel Gelişim ve Motivasyon gelişim yolculuğu, çalışanların bir hedefi geliştirmeye yönelik çabasındaki yoğunluğu, odağı ve olumlu beklentileri ifade eden motivasyon sürecini yönetebilmelerine yönelik kazanımlara sahip olmalarını sağlamak için hazırlanmıştır.

Vidobu, Mehmet Auf ve Baltaş gibi içerik ortaklarımızla geliştirdiğimiz 5 modülden oluşan bu gelişim yolculuğunda, alanında dünyaca ünlü isimlerden içerikler bulunuyor. Eğer detayları merak ediyorsanız, hemen demo talebinde bulunun, sizinle detayları paylaşalım!

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Bilgilen
2. Modül: Uzmanına Kulak Ver
3. Modül: Uygula
4. Modül: Faydalan
5. Modül: Hatırla

Demo Talebi Gönder

Kişisel Gelişim ve Motivasyon Gelişim Yolculuğu ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.