İyi bir deneyim ile müşterilerinizi mutlu edin ve hedeflerinize ulaşın! Yeni geliştirdiğimiz Müşteri Deneyimi Gelişim Yolculuğu ile müşteri deneyimi kavramını kapsamlı şekilde vakalar ile ele alıyor, iyi bir müşteri deneyimi tasarımının püf noktalarını göstererek size yardımcı oluyoruz. Bu gelişim yolculuğu sonunda, müşteri memnuniyetinin temellerini ve etkili müşteri deneyimi yolculukları tasarlamayı öğreniyorsunuz.

İçerik ortağımız ADS Danışmanlık ile geliştirdiğimiz 5 modülden oluşan bu gelişim yolculuğu ile kurum içi ekipleri müşteri deneyimini nasıl ele alabilecekleri konusunda bilgilendirin, müşteriye dokunan tüm iş birimlerinin mutlu müşteriler yaratmaya katkıda bulunmasını sağlayın. Eğer detayları merak ediyorsanız hemen demo talebinde bulunun, sizinle detayları paylaşalım!

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Nereden Çıktı Bu Müşteri Deneyimi?
2. Modül: Peki Nedir Bu Müşteri Deneyimi?
3. Modül: Nasıl Bir Deneyim Yaratmalıyız?
4. Modül: Eşsiz Bir Müşteri Deneyimi Yaşatmak
5. Modül: Hatırla!

Demo Talebi Gönder

Müşteri Deneyimi Gelişim Yolculuğu ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.