Kurumlarda başarının anahtarı, ekip çalışmasıdır. Bu gelişim yolculuğu iş hayatının önemli konularından biri olan ve başarıda önemli rolü bulunan ekip çalışması hakkında hazırlandı. Bu yolculuğun sonunda profesyonel davranış, nasıl daha iyi ekip olunacağı, ekipte güven, uzlaşma ve sinerji konuları hakkında bilgi ve beceriler kazanılacaktır.

İçerik ortağımız Baltaş ile geliştirdiğimiz 4 modülden oluşan bu gelişim yolculuğu ile, kurumunuzdaki ekiplerin daha uyumlu çalışmasını sağlayabilirsiniz. Eğer detayları merak ediyorsanız, hemen demo talebinde bulunun, sizinle detayları paylaşalım!

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Bilgilen
2. Modül: Uzmanına Kulak Ver
3. Modül: Uygula
4. Modül: Hatırla

Demo Talep Edin

Nasıl Ekip Oluruz Gelişim Yolculuğu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için, demo talebinde bulunabilirsiniz.

Demo Talebi Gönder

Nasıl Ekip Oluruz Gelişim Yolculuğu ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.