İfadeni güçlendir ve potansiyelini ortaya çıkart! Yeni geliştirdiğimiz Personal Best: Özlem Sökmen’le En İyi Sen’e Ulaş Gelişim Yolculuğu ile ifade ediş biçimimizi ve iletişimimizi güçlendiriyor, ifade gücümüzü yükselterek kişisel potansiyelimizi ortaya çıkarıyoruz. Bu gelişim yolculuğu sonunda, insanlar ile olan iletişimimizi geliştiriyor ve bu sayede daha etkin bir çalışma ortamına sahip oluyoruz.

İçerik ortağımız Özlem Sökmen ile geliştirdiğimiz 13 modülden oluşan bu gelişim yolculuğu ile daha etkili ve kuvvetli bir kurum kültürü oluşturun. Eğer detayları merak ediyorsanız, hemen demo talebinde bulunun, sizinle detayları paylaşalım!

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Karizma
2. Modül: Kelimelerin Gücü
3. Modül:
Göz Kontağı Kurmak
4. Modül:
İlgi Odağı Olmak
5. Modül:
Asansör Konuşması
6. Modül:
Güven Sağlamak
7. Modül:
Popülarite  
8.Modül:
Duyguları Okumak
9. Modül:
İlişkilere Yatırım Yapmak
10. Modül: Kendini Göster
11. Modül:
Etkini Artır
12. Modül: Bağlantılarını Güçlendir
13. Modül: Hatırla

Demo Talebi Gönder

Personal Best Gelişim Yolculuğu ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.