İş dünyasında değişim rüzgarının hızının artması ve kullanıcılar için artan çözüm seçenekleri, kurumların atlatmaları gereken yeni meydan okumalar yaratıyor. Tasarım Odaklı Düşünme Gelişim Yolculuğu ile, dijital dünyanın yeni düşünme modeli haline gelen tasarım odaklı düşünmenin temellerini anlatıyor, yaşadığınız medyan okumalara tasarım odaklı düşünme ile kullanıcı odaklı çözümler üretmenize yardımcı oluyoruz.

Bu gelişim yolculuğu sonunda, tasarım odaklı düşünme konusunda günümüzün pratiklerini öğrenecek, bu sayede daha etkin kullanıcı odaklı çözümler üretmeyi sağlayacaksınız.

İçerik ortaklarımız Unlearn ve Skillsoft ile geliştirdiğimiz 7 modülden oluşan bu gelişim yolculuğu ile, kurumunuzun daha kullanıcı odaklı hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Eğer detayları merak ediyorsanız, hemen demo talebinde bulunun, sizinle detayları paylaşalım!

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1-2. Modül: Tasarım Odaklı Düşünme
3-4. Modül: Adımlar ve Araçlar
5. Modül: Hizmet Odaklılık
6. Modül: Deneyimi Haritalama
7. Modül: Hatırla

Demo Talebi Gönder

Tasarım Odaklı Düşünme Gelişim Yolculuğu ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.