Bankacılığın Temelleri Elinizin Altında!

Mikro ve mobil öğrenmenin gücünden faydalanarak geliştirdiğimiz Temel Bankacılık Rootie Programı ile bankacılık sektörünü, Mali Sistem’den Bankacılık Etik İlkeleri’ne,  A-Z’ye anlatıyoruz.

Bu program sayesinde, geleceğin bankacılarına / bankacılık sektörüne yeni başlayan çalışanlara, gün içerisinde gönderilen bildirimlerle öğrenme anları yaratabilirsiniz. Katılımcılar sorulara cevap vererek, hazırlanan içerikleri ve videoları izleyerek, bankacılığın temel bilgilerini öğrenecek.

TİM danışmanlarının konu uzmanlığı ile geliştirdiğimiz, 22 adımdan oluşan bu programı, dilerseniz tek başına bir mikro öğrenme programı olarak, dilerseniz sınıf içi eğitimlerden sonra pekiştirme amaçlı ya da oryantasyon programınız kapsamında kullanabilirsiniz.

Detayları merak ediyorsanız hemen demo talebinde bulunun, sizinle iletişime geçelim!

Demo Talebi Gönder

Temel Bankacılık Rootie Programı ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.