İş zekanı güçlendir ve yeni stratejiler geliştir! Yeni geliştirdiğimiz Ticari Odaklı Bakış Gelişim Yolculuğu ile iş dünyasındaki stratejik bakışınızı güçlendiriyor, durum analizi, fırsat belirleme ve sürdürülebilir bir yol haritası belirleme konusunda size yardımcı oluyoruz. Bu gelişim yolculuğu sonunda, ticari bakışımızı güçlendiriyor, bu sayede alanımızda daha derin ve stratejik bir yaklaşım sergileyebiliyoruz.

İçerik ortaklarımız Skillsoft ve ADS Danışmanlık ile geliştirdiğimiz 6 modülden oluşan bu gelişim yolculuğu ile kurum içi ekiplerin stratejik derinliklerini artırmalarına yardımcı olun, kurum içi bir ticari odaklı bakış açısı gelişimini sağlayın. Eğer detayları merak ediyorsanız, hemen demo talebinde bulunun, sizinle detayları paylaşalım!

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Ticari Bakış Açısına Sahip Olmak
2. Modül: Akıllı Stratejik Yönetim Ticari Farkındalık
3. Modül: Sektör ve İş Çevresi/Piyasa Analizi
4. Modül: Başarı Hedefli Durum Belirleme Analizi
5. Modül: Fırsatları Görme ve Harekete Geçme
6. Modül: Gelir Maksimizasyonu ve Sürdürülebilirlik

Demo Talebi Gönder

Ticari Odaklı Bakış Gelişim Yolculuğu ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.