Sonuçsuz toplantılardan sıkıldınız mı? Bu gelişim yolculuğu, iş hayatının olmazsa olmazı toplantıları birer zaman kaybı olmaktan çıkarıp verimli ve etkili bir hale getirmeye yardımcı olmak için hazırlandı. Üstelik sadece fiziki toplantılarda değil, sanal toplantılarda da yapılması gerekenler aktarılıyor.

İçerik ortaklarımız Skillsoft, Mehmet Auf ve ADS Danışmanlık ile geliştirdiğimiz 5 modülden oluşan bu gelişim yolculuğu ile, kurumunuzdaki toplantı süreçlerini iyileştirebilir, bir toplantı kültürü oluşturabilirsiniz. Eğer detayları merak ediyorsanız, hemen demo talebinde bulunun, sizinle detayları paylaşalım!

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Bilgilen
2. Modül: Uzmanına Kulak Ver
3. Modül: Uygula
4. Modül: Faydalan
5. Modül: Hatırla

Demo Talebi Gönder

Toplantı Yönetimi Gelişim Yolculuğu ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.