Bu gelişim yolculuğu, iş hayatındaki başarı ve yüksek performansı sonucunda yönetsel bir sorumluluğa atanan ya da atanacak, yönetici ve yönetici adayları için hazırlandı!

Bir e-eğitimden farklı olarak bu gelişim yolculuğunda; koçluk, geribildirim, performans yönetimi, ekip yönetimi ve motivasyon, delegasyon, planlama ve organizasyon gibi konularda videolar, görevler, makaleler gibi çok farklı zengin eğitim materyalleri sunuluyor.

Katılımcılar uçtan uca tasarlanan gelişim yolculuğuna başlamak için bir “Gelişim Yolculuğu” bileti ile yolculuğa davet edilir ve sonunda da bir katılım belgesi ile süreci tamamlar.

İşte kurum çalışanlarınızı bekleyen gelişim yolculuğu haritası:

Gelişim Yolculuğu Modülleri

1. Modül: Koçluk
2. Modül: Geri Bildirim Verme
3. Modül: Performans Değerlendirme
4. Modül: Ekip Yönetimi ve Motivasyon
5. Modül: Delegasyon
6. Modül: Planlama ve Organizasyon
7. Modül: Uygula
8. Modül: Hatırla

Demo Talebi Gönder

Yöneticiliğe İlk Adım Gelişim Yolculuğu ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.


Enocta Gelişim Yolculukları hakkında bilgi almak için tıklayın.