GAMA Akademi, Enocta işbirliği ile GAMA çalışanları ve paydaşlarına yaşam boyu sürecek bir gelişim fırsatı sunuyor.

Günümüz kurumsal dünyasında sürekli eğitim, gelişim ve derinleşme çalışmaları kapsamında kurum değerleri ve şirket hedeflerini çalışanların bütünsel gelişimine odaklı programlarla yöneten kurumsal akademiler oldukça önemli bir rol oynuyor. Enocta, bu doğrultuda eğitim teknolojilerinin avantajlarını kullanarak kurumsal akademilerin hedeflerine ulaşmasında bir çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

GAMA çalışanları ve paydaşlarının performansına katkı sağlamayı amaçlayan bir öğrenme ve gelişim merkezi olan GAMA Akademi kapılarını eğitim teknolojileri ile açtı. Sürekli öğrenme, paylaşım ve birlikte gelişimi destekleyerek GAMA çalışanlarının yetkinliklerini geliştirmeyi kolaylaştırmayı hedefleyen GAMA Akademi’de yaşam boyu sürecek bir gelişim fırsatı sunuluyor.

Sınıf eğitimi ve e-eğitim faaliyetlerini tek bir noktadan yönetebilmek için Eğitim Yönetim Sistemi (LMS) olarak Enocta Eğitim Platformu’nu tercih eden GAMA Akademi, GAMA Gelişim modeli çerçevesinde  çalışanlarına birçok gelişim faaliyeti ile birlikte, , zengin Enocta Eğitim Kataloğundan seçilmiş etkileşimli eğitimler, video koleksiyonları ve okuma materyallerini sunuyor. Ayrıca 4 aşamadan oluşacak GAMALI olmak oryantasyon programı için Enocta’nın tecrübeli içerik geliştirme ekibi ile birlikte e-eğitim tasarımı da gerçekleştiriliyor.

Enocta tarafından özel olarak tasarlanan GAMA Akademi portali ile, GAMA çalışanları GAMA Akademi’de uygulanacak programlar, atölyeler ve zengin eğitim kataloğuna erişilebiliyor. Ayrıca sosyal öğrenme ve paylaşım ortamı GAMA Cafe ile informal öğrenme süreçleri desteklenerek sürekli öğrenme ve paylaşım hedefleniyor.