Eğitim teknolojilerinin lider şirketi Enocta ve Nar Eğitim Grup Şirketi NarTek, kurumsal eğitimde çığır açacak bir iş birliğine imza attı. İş birliği sayesinde NarTek tarafından geliştirilen, bireylerin herhangi bir dış kaynağa ya da teknik yetkinliğe ihtiyaç duymadan, eğitim senaryolarını kolaylıkla mobil simülasyonlara çevirmelerini sağlayan bir mobil simülasyon platformu olan SimulApp, Enocta Eğitim Platformu entegrasyonuyla birlikte daha da güçlendi.

Kurumların ve bireylerin eğitim senaryolarını kolaylıkla mobil simülasyonlara çevirmelerini sağlayan bir mobil simülasyon platformu olan SimulApp, teorik ve simülatif yaklaşımı aynı platformda birleştirerek öğrenmeye bütüncül bir yaklaşım getiriyor. Kurumsal eğitimde pratik ve teoriyi en ekonomik ve hızlı şekilde bir araya getirmeye olanak tanıyan mobil simülasyon platformu SimulApp artık Enocta Eğitim Platformuna entegre çalışıyor.

SimulApp’in yönetici arayüzüne web tarayıcılar üzerinden erişilebiliyor. Kullanıcılar ise iOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazları üzerinden uygulamaya erişebiliyor. Teorik ve simülatif yaklaşımı aynı platformda birleştirerek öğrenmeye bütüncül bir yaklaşım getiren Simulapp, kullanıcı dostu arayüzüyle, dış bir kaynağa ve teknik yetkinliğe ihtiyaç duymadan kurumlara kendi mobil simülasyonlarını oluşturma imkanı veriyor. SimulApp üzerinde sektörden bağımsız olarak satış, performans/geri bildirim, çağrı merkezi ya da işe alım görüşmelerini simüle edilebiliyor. SimulApp ayrıca müşteri deneyimi ve oryantasyon projelerinde, zorunlu yasal eğitimlerde veya ürün bilgisi ya da teknik bilgi geliştirme amacıyla kullanılabiliyor.

Eğitim yöneticileri için detaylı raporlar sunan Simulapp bir yandan öğrenme etkinliğini artırırken, diğer yandan maliyetleri de düşürüyor. Uygulamanın Servis Olarak Sunulması (Software as a Service – SaaS) modeliyle çalışan SimulApp, kullanıcı dostu yönetici ara yüzüyle, kurumların kendi ekibiyle üretim yapabilmesine imkan sunuyor.

Geleceğin Mobil simülasyon Uygulaması