Meram Elektrik Dağıtım A.Ş (MEDAŞ), Enocta ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle çalışanlarına e-öğrenme ile kişisel ve profesyonel gelişim fırsatı sunuyor.

MEDAŞ Akademi projesi lansmanı kapsamında Enocta’nın gelişmiş eğitim yönetim sistemi Enocta Eğitim Platformu aracılığı ile çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri için Enocta Eğitim Kataloğu’ndan seçilen MS Office 2013 Eğitimleri (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) ve Dört Çeker Hafıza eğitimleri sunuldu.

Bununla birlikte kurumsal bilgi güvenliği konusunda farkındalık yaratabilmek amacı ile Bilgi Güvenliği Otoritesi Ajan4141 eğitimi çalışanlarına sunan MEDAŞ, oyunlaştırma öğelerini kullanarak çalışanlarına keyifli ve eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunuyor. Kurum zengin Enocta katalog eğitimlerinin yanı sıra kendi e-içeriklerini de üreterek projenin zenginleştirmeyi planlıyor.

Bilgi ve teknoloji odaklı yaklaşımlarla çalışanlarının sürekli gelişimini hedefleyen kurum, 900 çalışanı için Enocta’nın e-öğrenme konusundaki tecrübesi ve profesyonel ekibinin de desteği ile bir e-öğrenme alışkanlığı oluşturmayı planlıyor.