Dünya Ekonomik Forumu’na göre insan ırkı; yaşama, çalışma ve birbiriyle ilişki kurma şeklini kökten değiştireceği öngörülen bir teknolojik devrimin eşiğinde.

Biz de bu teknolojik devrime hazırlıklı olmanın yeni nesil öğrenme yolculuğunun  gerekliliği olduğu düşüncesiyle  dijital çağın etkisini önemseyen ve kurumlarını dijital dönüşüme hazırlamak isteyen değerli müşterilerimizi, iş ortaklarımızdan Skillsoft’un EMEA ve Güney Avrupa Direktörü Chris Bradford ile buluşturarak iş dünyasında dijital dönüşümün yollarını, dijital dönüşüm çerçevesinde 2018’in eğitim trendlerini ve yeniliklerini konuştuk.

Etkinlikte kurumların dijital dönüşüm için olmazsa olmazlarından ve dijital dönüşümün öğrenmeyi nasıl etkileyeceğinden bahseden Mr. Bradford, dijital dönüşümün getirdiği yeni becerilere de değindi.

Etkinliğin sonunda Skillsoft’un Dijital Dönüşüm koleksiyonunda yer alan içeriklerden örnekler gösterildi ve katılımcıların deneyimlemesi için kendilerine koleksiyonun demoları tanımlandı.

Sizler de aşağıdaki videoda Skillsoft’un Dijital Dönüşüm koleksiyonunun bir örneğini görebilir ve Skillsoft içeriklerinin kurumların dönüşüme uyum sağlamasına yardımcı olmak adına nasıl tasarlandığını izleyebilirsiniz.