Yeni rollerin hızla geliştiği ve her gün yeni becerilere ihtiyaç duyulduğu günümüz iş dünyasında, sürekli öğrenme, teknolojik dönüşüme uyum sağlamamızı sağlayan en etkili araç. Özellikle bilişim teknolojileri alanında, kurumlar rekabetçi kalabilmek ve iyi bir müşteri deneyimi sunabilmek için her gün gelişen yeni teknolojilere adapte olmak zorundalar.

Her yıl dünya çapında 5 milyondan fazla kişiye, 26 milyon saat teknoloji odaklı eğitim içeriği sunan Skillsoft, kurumların bilişim teknolojileri alanında kendilerini yeni dünyaya taşımalarını sağlıyor.

Skillsoft IT eğitimleri;

  • 25,000’den fazla BT içeriği sunuyor; 5,000+ eğitim, 20,000+ kitap, sesli kitap ve podcast.
  • Mobil uygulama ve tarayıcıdan erişilebilen eğitimler ile, yapay zeka, veri bilimi, programlama, dijital pazarlama ve dijital dönüşüm gibi güncel konularda ekibinizin gelişimine katkıda bulunur.
  • Practice Lab ve Bootcamp özellikleri ile kişilere sanal bir programlama pratiği yapma ortamı sunar, mentorluk desteği sayesinde alanında uzman kişiler ile soru/cevap kanalı oluşturur.

Peki Skillsoft IT eğitimleri ile hangi konulara erişebileceksiniz?

Bulut Teknolojileri, Veri Bilimi, Büyük Veri, Java, Python, C# ve Go gibi programlama dilleri, Vue.js, Express ve Angular gibi geliştirme framework’leri, mobil uygulama geliştirme eğitimleri ve agile proje yönetimi gibi yüzlerce konuda eğitime erişebileceksiniz.

Tüm konu başlıklarını ve platform özelliklerini öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayarak çözüm dokümanını indirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak veya Skillsoft IT paketini satın almak isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçin

Skillsoft bilişim teknolojileri eğitimleri ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen formu doldurun ve iletişime geçin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.