Kurumların başarısı, ekiplerin başarılarından gelir. Etkili, kendini her zaman geliştiren ve değişime adapte olan liderler, etkili ekipler yöneterek, kurumların başarısını da ortaya çıkarırlar.

Skillsoft Liderlik Gelişim Programı, kurumların liderlerini değişen dünyaya adapte edebilmelerine yardımcı olmak için, ölçeklenebilir, alanındaki uzmanlarla hazırlanmış ve etkileşimi yüksek eğitimler sunuyor.

Skillsoft Liderlik Gelişim Programı, liderlik eğitimlerinin yanında, MIT Sloan Management Review partnerliği ile birlikte veri analizi, tasarım odaklı düşünme, çeviklik, yapay zeka ve diğer gelişen teknolojiler hakkında liderlerinizin gelişimini sağlıyor, kurumunuza rekabet üstünlüğü sağlıyor.

Bu program, kapsamlı bir liderlik gelişimi sağlamak adına farklı senaryoları ve davranışsal eğitimleri kapsamaktadır. Durumların oldukça kaliteli bir şekilde hikayeleştirilmesi sayesinde, kişilerin eğitimler boyunca etkin kalmasını ve beyinlerinin duygusal tarafını aktif şekilde çalıştırmalarını sağlar.

Program, 5-8 dakikalık mikro eğitim içeriklerinden oluşan, toplamda 60 dakikalık video eğitimi içeren 20 adet en kritik liderlik alanlarını kapsamaktadır. Eğitimlere ek olarak, bilgilerin pekiştirilme amacıyla ek destek materyalleri ve egzersizler de program içinde sunulmaktadır.

 

Detaylı bilgi almak ya da demo talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Formu doldurun, Skillsoft Liderlik Gelişim Programı ile ilgili detaylı bilgi alın.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.