Skillsoft Liderlik Gelişim Programı, kurumların liderlerini değişen dünyaya adapte edebilmelerine yardımcı olmak için, ölçeklenebilir, alanındaki uzmanlarla hazırlanmış ve etkileşimi yüksek eğitimler sunuyor.

Skillsoft ve MIT Sloan Management Review, günümüz dijital ekonomisinde yenilikçi liderler geliştirmek için güçlerini birleştirdi! Bu sayede, sadece MIT topluluğu ve MIT SMR müşterilerine sunulan, iş dünyasını teknolojiyi kesiştiren MIT Sloan Management Review içerikleri, artık SLDP kapsamında da erişilebilecek.

Bu eşsiz ve heyecan verici yeni işbirliğinde neler var?

  • Vizyoner, Araştırmaya Dayalı, Kaliteli İçerik
  • Özel Kaynaklar
  • 200’den Fazla, Küratörlü Makale
  • MIT Sloan Management Review Makaleleri
  • MIT SMR Yazarlarının Öngörüleri
  • Leadership Digital Readiness Assessments (Liderler için Dijital Dönüşüme Hazırlık Değerlendirmeleri)
Bu liderlik gelişim programı sayesinde liderleriniz veri analizi, tasarım odaklı düşünme, çeviklik, yapay zeka ve diğer gelişen teknolojilerle rahat bir şekilde çalışabilecekler ve kurumunuza rekabet üstünlüğü sağlayacaklar.
 
İş ve teknoloji dünyasının kesişimindeki en parlak zihinlerden ders almaya bugün başlayabilirsiniz!

Detaylı bilgi almak ya da demo talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Formu doldurun, Skillsoft Liderlik Gelişim Programı ile ilgili detaylı bilgi alın.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.