22 ve 23 Ekim tarihlerinde, içerik ortaklarımız ve teknoloji platform ortaklarımız ile birlikte bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Eğitim ve Gelişim Zirvesi’ne katıldık.

Etkinliğin konusu, teknolojinin yıllar içerisindeki gelişimi ve insan hayatındaki değişimden dolayı deneyimlediğimiz akıştı. Etkinlik boyunca öğrenme deneyiminde akış halinin önemi, bu duruma yönelik olarak geleceğe dair ne gibi adımlar atılması gerektiği, eğitimde dijital dönüşümün bu süreçte eğitimin etkisini nasıl artırabileceği konuşuldu.

Kurumların eğitim ve gelişim yolculuklarının bir parçası olmaktan duyduğumuz mutlulukla bu yılki Eğitim ve Gelişim Zirvesi’nde de kurumlara katkı sağlamak için etkinlik boyunca teknoloji ve içerik platform ortaklarımız ile birlikte Enocta’nın bu alanda sunduklarını anlattık.

Yeni nesil öğrenme deneyimi sponsoru olduğumuz zirvede, insan kaynakları ve eğitim alanında çalışan profesyonellere yeni projelerimizi anlattık, eğitimde dijital dönüşüm sürecinde ne gibi adımlar atmaları gerektiği ile ilgili önerilerimizi paylaştık.

Yoğun ilgi gösteren tüm değerli zirve katılımcılarına teşekkürler. Eğer etkinlikte neler konuşulduğunu detaylı şekilde öğrenmek isterseniz, Twitter’daki paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz.