29 Mayıs’ta içerik ortaklarımız ve teknoloji platform ortaklarımız ile birlikte bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kurumsal Akademi Zirvesi’ne katıldık.

Son yıllarda teknoloji, kurumların hayatına dijital dönüşüm kavramını sokmuş durumda. Dijital dönüşüm kapsamında bir dijitalleşme süreci içerisinde olan kurumlar, bu süreçte öğrenmeyi stratejik bir öncelik olarak değerlendiriyorlar ve kendi içlerinde Kurumsal Akademiler kuruyorlar. Kurumların eğitim ve gelişim yolculuklarının bir parçası olmaktan duyduğumuz mutlulukla bu yılki Kurumsal Akademi Zirvesi’nde de kurumlara katkı sağlamak için etkinlik boyunca teknoloji ve içerik platform ortaklarımız ile birlikte Enocta’nın bu alanda sunduklarını anlattık.

Yeni nesil öğrenme deneyimi sponsoru olduğumuz zirvede, insan kaynakları ve eğitim alanında çalışan profesyonellere yeni projelerimizi anlattık, kurumsal akademi kurulum ve yönetim sürecinde ne gibi adımlar atmaları gerektiği ile ilgili önerilerimizi paylaştık.

Yoğun ilgi gösteren tüm değerli zirve katılımcılarına teşekkürler. Eğer etkinlikte neler konuşulduğunu detaylı şekilde öğrenmek isterseniz, Twitter’daki paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz.