12 Aralık 2018 Çarşamba

Saat: 15:00-16:00

Eğitim programlarını veriler ışığında nasıl planlayabileceğinizi, eğitim sürecini uçtan uca kolayca yöneterek nasıl vakit kazanabileceğinizi, özgün pekiştirme kurguları ile süreci nasıl canlı tutabileceğinizi yeni teknoloji platform ortağımızla konuşuyoruz. Rootie ile tanışma fırsatını kaçırmayın, eğitimlerinizin başarısını artırın!

Webinarımızda buluşmak üzere!

Rootie hakkında detaylı bilgi için tıklayın >>

Hatice Şengür
Hatice Şengür (Enocta)

2004’te ODTÜ BÖTE bölümünde lisans ve Psikoloji bölümünde yan dal eğitimini tamamlayarak iş hayatına adım attı. 15 yıldır yazılım ve eğitim sektörlerinde çeşitli görevlerde çalışan Hatice Şengür, halen içerik ve yazılım ürünlerinden sorumlu Ürün Müdürü olarak Enocta'da kariyerine devam etmektedir. Aktif bir TEGEP üyesidir.

Onur Öztürk (Rootie)

2005 ODTÜ İktisat Bölümü’nde lisans ve 2007’de Bilkent Üniversitesi’nde M.B.A. eğitimini tamamlayıp sonrasındaki 9 yıl boyunca satış ve ürün yönetiminde çalıştı. Kurumsal hayatında bazen eğitimin aktarıldığı bazen de bilgiyi aktaran taraf oldu. Bu deneyimlerinde gözlemlediği problemler ve ihtiyaçlar, Rootie’nin düşünsel altyapısını hazırladı. Eğitim teknolojisi alanındaki tecrübeli bir ekip ile heyecanlı bir yolculuğa çıkan Rootie’nin kurucu ortağıdır.