Ekim webinarlarımızı kaçırmamak için takvimlerinizde yer ayırmayı unutmayın.
Oturumlarla ilgili detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

23 Ekim 2018 Salı

Saat: 11:00-12:00

Dijital dönüşüm sürecinde eğitim ve gelişim birimlerinin rolü ne olmalı?

Eğitim ve İK ekipleri olarak kurumlarınızda dijital dönüşümün önemli bir oyuncusu olmanız hem şart hem de kaçınılmaz. Ancak dört bir yandan dijital dönüşüm ile ilgili bilgi bombardımanına tutulmuşken işe nereden başlayacağınızı bilmeniz de kolay olmayabilir. Şimdi bu konuda önünüzde önemli bir fırsat var: İşe dijital dönüşüm kavramlarını öğrenmek ve ekiplerinizle ortak bir dil oluşturmakla başlamaya ne dersiniz?

Kurumların dijital dönüşüm sürecinde eğitim ve gelişim birimlerinin rolünü anlatacağımız bu webinarda dijital dönüşümün olmazsa olmazlarını, kurumlar için dijital dönüşümün neden bir zorunluluk olduğunu ve dijital dönüşümün kurumlara sağlayacağı faydaları konuşacağız.

Ahmet Hançer

Ahmet Hançer

Enocta CEO

Chris Bradford

Chris Bradford

Skillsoft Kanal Satış Direktörü

11 Ekim 2018 Perşembe
Saat: 15:00
Öğrenmede Dijital Dönüşümün Araçları

Dijital dünyada öğrenme yeniden tanımlanıyor. Yeni Nesil Öğrenme Deneyiminin bir parçası olarak e-eğitimler, sınavlar ve sınıf içi eğitimlere ek olarak eğitim ve gelişim faaliyetlerinde kullanabileceğiniz çok sayıda ilgi çekici çözüm mevcut. İstanbul ofisimizden yapılan canlı webinarımızda Hatice Şengür ve konukları anlattı.

Hatice Şengür
Enocta – İçerik ve Yazılım Ürün Müdürü

Webinarlarımızda buluşmak üzere.