Yüksek çalışan bağlılığı için performans değerlendirme sisteminin etkin bir şekilde kullanılması, çalışanların sisteme inanması ve güvenmesi gerektiğini biliyoruz.

Çalışanların motivasyonları ve şirkete bağlılıkları ancak adil bir sistemde yüksek olacaktır. Bunu sağlamanın yollarından biri de yöneticileri, sağlıklı performans görüşmesi yürütmek ve geri bildirim vermek konularında eğitmektir.

Yöneticilerinizin bu süreci olabildiğince objektif yönetebilmeleri için aşağıdaki eğitimlerimizi öneriyoruz.

Performans Değerlendirmede Ne Yapılır Ne Yapılmaz? Eğitimi
Bu eğitiminin amacı, performans değerlendirme öncesi hazırlıkta ve değerlendirme toplantısı sırasında yapılan hatalar konusunda uyarılarda bulunarak, yöneticileri verimli performans görüşmeleri hakkında bilgilendirmektir. Bu eğitim ile, yöneticiler performans görüşmesi öncesinde yapılması gerekenleri öğrenecekler ve sağlıklı performans görüşmeleri gerçekleştirerek çalışan bağlılığını nasıl artırabileceklerini görecekler.

Geri Bildirim Verme Eğitimi
Bu eğitimin amacı, yöneticileri geri bildirim vermenin önemi ve geri bildirim vermenin adımları hakkında bilgilendirmektedir.  Bu eğitim ile, yöneticiler etkili geri bildirim vermek ile eleştiri yapmak arasındaki farkları, pekiştirici ve düzenleyici geri bildirimin ne olduğunu ve etkili geri bildirim vermek için atılması gereken adımları detaylı bir şekilde öğrenecekler.

Geri Bildirim Verme Simülasyonu
Bu simülasyon sayesinde; yöneticiler, tamamen gerçekçi problemler karşısında, çalışanlarına doğru geri bildirim verme şeklinin nasıl olması gerektiğini birebir yaşama şansı bulacaklar. Yapacakları seçimler ile çalışanları tarafından nasıl algılandığını görecek, hatalarını ya da doğru bildiklerinin neler olduğunu fark edecekler.

 

Detaylı bilgi almak ya da demo talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Performans Değerlendirme eğitimleri ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.