Yapılan araştırmalar ve Enocta deneyimi, iş hayatındaki tüm nesillerin öğrenme tercihlerinde bazı ortak noktalar olduğunu gösteriyor. Enocta olarak kurumlara özel içerik geliştirirken ve yeni nesil özel içerik paketlerini oluştururken bu ortak noktaları, günümüz iş dünyasındaki öğrenme ile ilgili trendleri ve bugüne kadar geliştirdiğimiz yüzlerce içerikten en iyi örnekleri dikkate aldık.

Yeni Nesil Özel İçerik Paketlerini oluşturmamızdaki hedefimiz yeni nesil öğrenme kriterlerini kapsayan, mobil, hızlı tüketilebilen, ekonomik, etkin ve öğretici içerikler geliştirebilmek.

Yeni Nesil Özel İçerik Paketi Geliştirme Süreci

Yeni nesil bir öğrenme deneyimi tasarlanırken, bu sürece özel olarak geliştirilen, kısa sürede içeriklerin geliştirilmesini sağlayan formlardan yararlanılıyor. Seçilen ürüne özel bu formlar kurum tarafından doldurulduğunda, dijital içerik üretimi çok kısa bir süre içinde kuruma özel olacak şekilde tamamlanıyor ve kullanıma hazır hale geliyor.

İçeriklerde Neler Var?

Enocta olarak kurumların ihtiyaçlarına özel içerikleri dijital çağın sunduğu ve farklı nesillerin tercih ettiği öğrenme tercihleri ile tasarlıyor, zenginleştirilmiş öğrenme deneyimini bir gelişim yolculuğu olarak sunuyoruz.

Yeni nesil öğrenme deneyimi tasarımı yaklaşımımız içinde üç temel adımımız bulunuyor. Kişileri öğrenmeye hazır etmek, bilgiyi aktarmak ve öğrenenleri uygulatarak pekiştirme yaptırmak.

Hazırlama: Gelişim yolculuğunun ilk adımı olan hazırlama adımı için en fazla 3 dakika olacak bir video ile kullanıcıyı bu deneyim sürecinde nelerin beklediğini, belirlenen hedefleri ve modüler içerik parçacıklarının neler olduğunu kısaca özetliyoruz.

Bilgi Aktarımı: Belirlenen hedefler doğrultusunda hazırlanmış içerikler modüler bir şekilde hazırlanıyor. İçerikler bölünebilecek en küçük parçalara bölünerek kısa ve öz içerikler bilgi aktarımı materyalleri olarak hazırlanıyor.

Pekiştirme: Bu adımda kalıcı bir öğrenme deneyimi için öğrenilen konuların pekiştirilmesini sağlayacak yöntemler ve konuyu tekrar fırsatları yaratacak ürünler sunuyoruz.

Bu içerik ürünlerinin tamamı, kuruma özelleşmiş olarak kurum çalışanları ile buluşacak şekilde üretiliyor.

Aşağıdaki konularda yeni nesil bu ürünlerden rahatlıkla yararlanabilirsiniz:

• Kuruma özel oryantasyon eğitimi
• İSG Eğitimi
• Ürün Eğitimleri

Diğer konularda da mutlaka en uygun çözümü sunup, yeni nesil ürünlerden faydalanmanızı sağlayabiliriz. Lütfen hemen bize ulaşın, içeriğinizi analiz ederek en uygun çözümü sunalım.

[social_share_button]