fbpx
Vidobu

Vidobu

Vidobu videoları, yeni başlayanlardan, profesyonel düzeyde kullanıcılara kadar herkese hitap eden geniş eğitim konuları ile Enocta Gelişim Kataloğu’nda yer almaktadır. Vidobu HD kalitesinde izlenen içeriğini sürekli güncel tutmayı, özgün hazırlanmış örnek dosyalar sayesinde kolay öğrenmeyi, alanında uzman eğitmenlerle çalışarak en iyi olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir.

Devam
Skillsoft

Skillsoft

Skillsoft’un Liderlik ve kapsamlı IT Kataloğu ile kurumunuzun sertifika programlarına destek oluyoruz. 58 Ülkede 19 dilde sunulan, dünyanın tercih ettiği Skillsoft’un e-öğrenme içeriklerininin 2008’den beri Türkiye’deki tek yetkili satıcısı olarak, dünya standartlarında, 57 binden fazla bulut tabanlı mesleki ve kişisel gelişim eğitimi erişiminize sunuyoruz.

Devam
Rosetta Stone, başlangıç seviyesinden uzman seviyesine kadar herkes için, iş İngilizcesini ve 30’a yakın farklı dili zahmetsizce öğrenme olanağı sunuyor.

Rosetta Stone

Yabancı bir dil öğrenmek, teknolojinin yardımıyla artık çok daha kolay. Bunun en iyi örneklerinden biriyle tanışın: Etkin tasarımıyla, zengin içeriğiyle, öğrenmeyi kolaylaştıran ve keyifli hale getiren teknolojisiyle Rosetta Stone Catalyst’i keşfedin.

Devam
Baltaş Grubu

Baltaş Grubu

Enocta’nın ekip yönetimi, liderlik, profesyonellik gibi konularda öncelikli olarak çalıştığı içerik ortağıdır. Prof. Dr. Zuhal Baltaş ve Prof. Dr. Acar Baltaş, Türk iş hayatında çalışanların, verimli ve sağlıklı olmalarına destek veren endüstri ve örgüt psikolojisinin uygulanmasındaki öncülerdir.

Devam
ABC Danışmanlık

ABC Danışmanlık

Enocta ile problem çözme becerileri konusunda birlikte çalışmaktadır. Bireylerin ve kurumların sürekli gelişimine katkı sağlayan ve iş etiğini her zaman gözeten daimi bir çözüm ortağı misyonunu benimseyen ABC Danışmanlık, 1996 yılında kurulmuştur.

Devam
ADS Danışmanlık

ADS

Enocta ile zor insanlarla başa çıkma, satış becerileri, eğiticinin eğitimi, iletişim ve koçluk konularında çalışır. ADS Danışmanlık; 2000 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte ve müşterilerine Eğitim ve İnsan Kaynakları alanında, geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Devam
arti-danismanlik

Artı Danışmanlık

Enocta ile İş Sağlığı ve Güvenliği alanında çalışır. 1997 yılında, ülkemizde işçi sağlığı ve iş güvenliği uygulamalarını ve yönetimini geliştirme hedefiyle yola çıkmıştır. 17 yıl boyunca; bilginin, mesleki etiğin ve deneyimin önemine inanarak, Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşlarıyla birlikte iş sağlığı ve güvenliği projelerini hayata geçirmiştir.

Devam
Akademi Eğitim ve Danışmanlık

Akademi Eğitim ve Danışmanlık

Enocta ile SPK, temel finans, suç gelirlerinin aklanması ve hukuk konularında çalışır.

Devam
Core Strateji

Core Strateji

Enocta ile kurum için girişimcilik konularında birlikte çalışır. Core Strateji, şirketleri önde gelen şirketleri çok yönlü örgütlere dönüştürme konusunda uzmanlaşmış bir strateji danışmanlık firmasıdır. Çok yönlü şirketler, bugün yarın için yeni iş fırsatlarını keşfederken aynı zamanda temel iş modelini kullanabilen kuruluşlardır.

Devam
CYB Eğitim ve Danışmanlık

CYB Eğitim ve Danışmanlık

2011 yılında Cem Bayer tarafında kurulan CYB Eğitim ve Danışmanlık, Enocta ile BES Lisanslama sınavlarına hazırlık programları için birlikte çalışmaktadır.

Devam
DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü

Enocta ile aile ilişkileri, güvenli davranış ve müşteri odaklılık konularında birlikte çalışır. DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, bireylere ve kurumlara psikoloji disiplini çerçevesinde hizmet veren, araştırmalar yapan, sistem kuran ve eğitim programları oluşturan bir danışmanlık merkezidir.

Devam
HRİKa Çözümler

HRIKa Çözümler

Enocta ile bilgi güvenliği konusunda birlikte çalışır. HRİKa Çözümler, 1 Ağustos 2008’de kurulurken ana iş dalını “ciddi oyunlar geliştirmek” olarak belirleyen ilk Türk firmasıdır. 2009’da piyasaya sürülen ilk eğitim oyunundan itibaren bugüne kadar birçok uluslararası başarıya imza atmıştır.

Devam
Karya Yönetim Danışmanlığı

Karya Yönetim Danışmanlığı

Enocta ile insan kaynakları, satış ve yönetim becerileri konusunda çalışır. Karya Yönetim Danışmanlığı Türkiye’de İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim alanının ilk şirketlerinden biridir.

Devam
Med Akademi

Med Akademi

Enocta ile iş sağlığı ve güvenliği konusunda birlikte çalışır. Med Akademi; 2009 yılında, İş Hukuku Mevzuatı kapsamında yasal olarak sağlık ve iş güvenliği ile ilgili zorunlu eğitimleri vermek amacıyla yola çıkmıştır.

Devam

Sabancı Edu

Enocta ile perakende konusunda birlikte çalışır. Sabancı Edu Yönetici Geliştirme Birimi, “Birlikte yaratmak ve geliştirmek” felsefesinden yola çıkarak bir dünya üniversitesi olmayı hedefleyen Sabancı Üniversitesi tarafından 2002 Temmuz ayında faaliyete geçirildi.

Devam

TİM Danışmanlık

TİM Danışmanlık, yetkinlik ve beceri geliştirme, liderlik, finans, satış ve pazarlama eğitimleri ile İK yapılanması, yönetim ve organizasyon, ölçme-değerleme-gelişim, finansal yönetim alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Devam

BTS & Partners

Enocta ile kişisel verilerin korunması kanunu konusunda birlikte çalışır. BTS & Partners, müşterisinin ihtiyaçları doğrultusunda çözüm odaklı ve en iyi kalitede yasal hizmetler vermeye odaklanmaktadır.

Devam

Denetik

Enocta ile ISO 27001 – Bilgi Güvenliği konusunda birlikte çalışır. Denetik, 1999 yılında, kalite, verimlilik ve bilgi teknolojileri konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Devam

Güvenli Sürücülük Eğitim Merkezi

Enocta ile güvenli sürüş teknikleri konusunda birlikte çalışır. GÜSEM (Güvenli Sürücülük Eğitim Merkezi), hayatımızı tehdit eden en büyük tehlike olan trafik kazalarını azaltmaya yönelik en etkili yöntem olan Güvenli Sürücülük Teknikleri alanında üst düzey eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere, uzman eğitmenlerce kurulmuş bir eğitim kurumudur.

Devam

Personal Development Academy

Enocta ile hafıza teknikleri konusunda birlikte çalışır. Personal Development Academy, 2004 yılında kişisel gelişim alanında eğitim ve danışmanlık alanında hizmet verrmektedir.

Devam

Anzera

Enocta ile dijital dönüşüm için gerekli bazı dijital terimlerin mikro öğrenme kurgusu ile neler olduğunu açıklayan içerikler konusunda birlikte çalışır. Anzera, kurumlara dijital öğrenme hizmetleri sunan bir öğrenme teknolojileri firmasıdır.

Devam

Uniq Eğitim ve Danışmanlık

Enocta ile çağrı merkezi çalışanlarına yönelik eğitimler konusunda birlikte çalışır. Uniq, 2007 yılından beri konusunda uzman ekibi ile çağrı merkezleri başta olmak üzere, pek çok sektöre özgün eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Devam
Mentoro profesyonellerden oluşan bir topluluktur

Mentoro

Enocta ile strateji geliştirme ve uygulama becerileri konusunda birlikte çalışır. Mentoro, “Sürdürülebilir Kârlı Büyümeyi” amaçlayan kurumları bu amaca götürecek 10 ana alanda faaliyet gösteren, danışman iş ortakları gerçek iş tecrübesi olan başarılı profesyonellerden oluşan bir topluluktur.

Devam

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Yukarıdaki form vasıtasıyla toplanan kişisel verileriniz Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret A.Ş. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve tarafınızla iletişime geçilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanallarımız üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ilgili kişi olarak haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.


  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner