TSK, Jandarma ve Sahil Güvenlik mensuplarına özel kampanyayla ilgili bilgi ve başvuru sayfası için lütfen tıklayın: www.enocta.com/rs

Yeni bir dil öğrenmenin çok kolay bir yolu var.

Yabancı bir dil bilmenin avantajlarını tecrübe edin!

Yabancı bir dil öğrenmek, teknolojinin yardımıyla artık çok daha kolay.  Bunun en iyi örneklerinden biriyle tanışın: Etkin tasarımıyla, zengin içeriğiyle, öğrenmeyi kolaylaştıran ve keyifli hale getiren teknolojisiyle Rosetta Stone Catalyst’i keşfedin.

Rosetta Stone Catalyst birleşik dil eğitimi çözümü, yabancı bir dilde etkin iletişim kurmak için gereksinim duyulan güveni tetikler. Kurumunuzda çeşitli dil eğitimi gereksinimlerini belirler, her bireye özel, hedefe yönelik eğitim sunar ve bireylerin katılımını artıran içerik ve etkinlikler sağlar.

Hızlı bir bakış için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bir bakışta Rosetta Stone Catalyst ve avantajları:

 • Her an, her yerden erişilebilir, tamamen online bir sistem ile çalışmanın avantajını yaşayın.
 • Basılı materyal veya CD gibi medyalar kullanmadan, konforlu bir öğrenme sürecini deneyimleyin.
 • İngilizce, Arapça, Çince… Tam 24 farklı dil arasından seçiminizi yaparak öğrenmeye başlayın.
 • Dünyanın en iyi dil eğitimcilerinin sizler için hazırladığı binlerce saatlik zengin içeriğe ulaşın.
 • Bilgisayarınız, akıllı telefonunuz veya tabletinizle dilediğiniz yerden bağlanın.
 • Herhangi bir kullanım limitine takılmadan sınırsız faydalanın. Çalışma saatlerinizi siz belirleyin.
 • İstediğiniz sıklıkta giriş yapın, dilediğiniz hızda ilerleyin.
 • Yalnızca okuma, yazma ve dinleme yeterli değil. Konuşma becerinizi geliştirme fırsatını yakalayın.
 • Ses tanıma teknolojisi ve canlı oturumlara katılma seçeneğiyle bol bol konuşma pratiği yapın, heyecanınızı yenin ve telaffuzunuzu iyileştirin.
 • Başlangıç, orta ya da ileri seviyede olabilirsiniz. Tüm seviyeler için uygundur. Bilginizi ölçen, değerlendiren ve sizi yönlendiren akıllı bir uygulamayla çalışmanın keyfini çıkarın.
 • Hedeflerinize uygun bir öğrenme planı oluşturun. Seçtiğiniz yabancı dili iş yaşamınızda kullanmak için, sosyal hayatınız için ya da akademik çalışmalarınız için öğrenmek isteyebilirsiniz. Belirlediğiniz hedeflere uyumlu örneklerle çalışma şansı yakalayın.

25 yılı aşkın dil eğitimi deneyimiyle geliştirilen, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan ve bugüne kadar milyonlarca kullanıcının yeni bir yabancı dil öğrenmesini veya mevcut yabancı dil becerilerini geliştirmesini sağlayan Rosetta Stone’nun en güncel çözümü Catalyst’i daha yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyin.

Rosetta Stone hakkında daha detaylı bilgi almak ya da satın alma gerçekleştirmek için, rosettastone@enocta.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Lisans almanız durumunda sizin için bir kullanıcı hesabı oluşturulur. Bu hesap ile isterseniz bilgisayarınızdan, isterseniz telefonunuza veya tabletinize indirebileceğiniz mobil uygulamadan giriş yaparak öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Görsel ve işitsel materyallerle, zenginleştirilmiş etkileşimli animasyonlarla, videolarla, oyunlarla, bol bol alıştırmalar yaparak, sürükleyici bir şekilde öğreneceksiniz. Basitten karmaşığa doğru adım adım, zorlanmadan ilerleyeceksiniz. Toplamda binlerce saatlik içerik, sıkılmadan keyifle takip edebilmeniz için tamamlaması kolay mini parçalardan oluşan diziler halinde tasarlanmış ve farklı seviyelere göre gruplanmıştır.

Sizler için sunulan lisansların kullanım süresi 1 yıldır. Ücretler 1 yıllık kullanım ücreti olarak belirlenmiştir.

Yabancı bir dil olarak Almanca, Arapça, Çince, Farsça, Filipince, Flemenkçe, Fransızca, Hintçe, İbranice, İngilizce (Amerikan veya İngiliz İngilizcesi), İrlandaca, İspanyolca (İspanya veya Latin Amerika İspanyolcası), İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Rusça, Türkçe, Vietnamca veya Yunanca öğrenebilirsiniz. Bu dillerden beşini ileri seviyeye kadar tüm kurlarda öğrenebilirsiniz. Bu diller; Almanca, Fransızca, İngilizce (Amerikan veya İngiliz İngilizcesi), İspanyolca (İspanya veya Latin Amerika İspanyolcası) ve İtalyancadır. Diğer dilleri orta seviyeye kadar öğrenme şansınız bulunmaktadır.

Geleneksel dil eğitimindeki en büyük problemlerden biri, okuma ve dinleme gibi becerilerimiz gelişirken konuşma becerimizin bu becerilere oranla zayıf kalmasıdır. Rosetta Stone, ilk üniteden itibaren konuşma becerinize odaklanmaya başlayan özel bir tasarıma sahiptir. Gelişmiş ses tanıma teknolojisi, telaffuzunu iyileştirmeniz için geribildirim verir. Bununla beraber (Silver paket tercih edilirse) canlı oturumlar sayesinde sınırsız pratik yapma şansı sunar. Sürükleyici tasarımı sayesinde zorlanmanızı engelleyerek öğrenme motivasyonunuzu yüksek tutmanıza yardımcı olur. Hedeflerinize özel tercihler yapmanıza imkân vererek, mesleğinizle ya da ilgi alanlarınızla ilgili örneklerle öğrenmenizi sağlar.

Kullanım koşulları gereği öğrenmek isteyen her kişi için ayrı bir hesap alınması gerekmektedir.

Canlı oturumlar yalnızca bilgisayar üzerinden yapılabilmektedir. Diğer tüm çalışmalarınıza ister bilgisayardan ister mobil uygulamadan devam edebilirsiniz. Güncel bir işletim sistemi ve tarayıcı kullanmanız ve mikrofonlu bir kulaklığınızın olması (akıllı telefonunuzun kulaklığı uygun olur) yeterlidir.

Rosetta Stone Catalyst, iş dünyasına özel en güncel ve içeriği en zengin üründür. Bu çözüm, Internet üzerinden satılmaz. Satılan ürün, yalnızca giriş seviyesinde verilen eğitimlerdir ve 200 saatlik kısıtlı bir kapasitesi vardır. Sizlere sunulan Catalyst ürünü, hem Internet’teki fiyatlardan daha ekonomik bir fiyatla sizlere sunulmaktadır, hem de daha kapsamlı bir üründür.

Tüm paketlerde ders içerikleri aynıdır, bu açıdan bir fark yoktur. Hangi paket tercih edilirse edilsin, tüm ünitelere, derslere ve alıştırmalara eksiksiz olarak erişilebilir. Silver ve Gold paketin Bronze paketten farkı, canlı oturumlardır. Silver ve Gold lisans sahipleri tüm derslere erişmekle beraber ek olarak katılmak istedikleri oturumlara rezervasyon yaptırabilirler ve konuşma pratiği çalışmalarına katılabilirler. Canlı oturumlara anadili öğrendiğiniz idil olan profesyonel öğretim elemanları katılır. Silver pakette bu oturumlar 3-4 kişilik gruplar halinde yapılırken, Gold pakette eğitmen ve öğrenen arasında birebir yapılır.

Dünya çapında 40 bini aşkın organizasyon tarafından tercih edilen ve toplamda milyonlarca kullanıcısı olan bu çözümden, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve Merkez Bankası gibi Türkiye Cumhuriyeti’nin büyük kurumlarının çalışanları da faydalanmaktadır.

Bu üründen faydalanmaya başlamanız için öğrenmek istediğiniz dili biraz olsun bilmenize gerek yoktur. Tamamen sıfır noktasından başlayabilirsiniz. Kullanım, bir seviye belirleme sınavı ile başlayacaktır ve sizi eksiklerinize göre yönlendirecektir.

Tam da bu sebeple geliştirilen ses tanıma teknolojisi ve (Silver paket tercih edilirse) canlı oturumlara katılma seçenekleriyle konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz.

Evet, düzenli çalışma durumunda mutlaka olur. Bununla beraber YDS gibi yerel veya TOEFL/IELTS gibi dünya çapında uygulanan sınavlarda başarıyı yakalamak için sınava has taktikler olduğunu hatırlatır, sıklıkla çıkan soru tipleri gibi ek materyaller ile çalışmalarınızı desteklemenizi öneririz.

Evet. Başlangıç aşamasındaki seviye belirleme sınavınızın ardından yapılacak ara sınavlarda daha iyi sonuçlar almanız halinde, dijital başarı sertifikanız otomatik olarak oluşturulup eposta adresinize gönderilmektedir.

Bir hesap alırsanız, aynı anda bir dil üzerinde çalışabilirsiniz. 1 yıllık kullanım süreniz içinde dil tercihinizi değiştirme şansınız vardır. Aynı anda iki veya daha fazla dil öğrenmek isteniyorsa, birden fazla hesap alınmalıdır.

Rosetta Stone için ne dediler?

“Altın standart.”
CNN

“Bir ülkede yaşamaktan sonra en iyi şey.”
THE WALL STREET JOURNAL

“Rakipsiz.”
TechCrunch

“Ses kasetlerinden bin kat cazip.”
BBC

“Olağanüstü derecede zengin ve çok yönlü. Neredeyse fark etmeden öğreniyorsunuz.”
THE SUNDAY TIMES