KURUMLARIN ÖĞRENME ŞEKLİNİ DEĞİŞTİRİYORUZ.

Enocta olarak geliştirdiğimiz teknolojiler,içerikler ve iş ortaklarımızla birlikte sunduğumuz hizmetlerle kurumların öğrenme şeklini değiştiriyoruz.Bu değişikliği yaparken de eğitim ve gelişimin dijital dönüşümünde çalışanlara şirket hedeflerine uygun bilgi ve becerilerin kazandırılmasını sağlayarak kurumların büyümelerine destek oluyoruz.

Bu yöndeki uğraşımız ve motivasyonumuz kuruluşumuzdan bu yana artarak sürüyor.Sizde bizimle birlikte kurumların öğrenme yolculuğunda yer almak ve  çalışanların bireysel gelişiminde fark yaratmak isterseniz aramıza katılabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

1999 yılında, henüz Türkiye’de geliştirilmiş bir uzaktan eğitim yazılımı ve Türkçe uzaktan eğitim içerikleri yokken, bilgiye herkesin erişebileceği, öğrenmenin günlük hayatın parçası olacağı bir dünya için yola çıktık.

“Bilgiyi ve eğitimi gelişen internet teknolojisiyle, iş dünyasının ve bireylerin istediği hızda insanların hizmetine sunmak mümkün mü?” Sorusuna yanıt aramaya başladığımızda, hikâyemiz de başladı. Enocta, kurulduğu tarihten bu yana kurumların eğitim ve gelişim için ihtiyaç duydukları teknoloji,
e-eğitim ve hizmeti, tek çatı altında toplayarak sunar. Tüm bunları da, eğitim ve teknoloji alanında dünya trendlerini yakından takip ederek, müşterilerine en uygun çözümleri getirme rol ve sorumluluğuyla gerçekleştirir.

KÜLTÜREL DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz, Enocta kültürünün en güçlü unsurlarıdır. Enocta’nın uzun yaşam süreci içerisinde şekillenmiş olan değerlerimiz, organizasyon olarak tüm uygulama ve davranışlarımıza yön verir ve bizi geleceğe götürme konusunda yol gösterici olur.

Güven

Enocta olarak, etik değerlere bağlı, adil, objektif ve tarafsız şekilde çalışırız. Tüm iç ve dış ilişkilerimizde, tutarlı ve dürüst bir yaklaşım göstermeye özen gösteririz.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayarak, onlar için en doğru çözümü üreterek, onlara en büyük oranda faydayı sağlama odaklı hareket ederiz.

Ekip

Enocta, her biri çok değerli üyelerden oluşan, büyük ve güçlü bir ekiptir. Bu alanda, biz olmanın güç verdiği bilinciyle ekip olarak beraber çalışırız.

Çözüm Odaklılık

Müşteri memnuniyeti için tüm bilgi birikimimizle fayda sağlayacak çözümlere odaklanırız. İhtiyaca uygun çözümler üretirken, hız, kolaylık ve kalite sağlamaya odaklanırız.

Yenilikçilik

Enocta olarak, yenilikçi bakış açımızı korur, yeni teknolojileri ve trendleri yakından takip ederiz. Bir yandan büyürken, diğer yandan girişimci ruhumuzu korumaya çalışırız.

Sürekli Öğrenme

Yaşamın sürekli değişip geliştiğini biliyoruz. Bu değişime ayak uydurmak için, ekibimize sürekli öğrenme ve gelişim fırsatları sağlıyoruz.

AÇIK POZİSYONLARIMIZ

Enocta’nın büyüme hikayesinde yer almak için, açık pozisyonlarımıza göz atın.

500’e yakın müşterimize ve 2 milyondan fazla çalışanına eğitim ve gelişim yoluyla değer katacak, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştiren keyifli bir ekibin parçası olacak, yenilikçi eğitim ve gelişim uygulamalarını kurumlara sunacak, müşterilerimizin başarılarına katkı sağlayacak ‘Müşteri Başarı Yöneticisi’ arayışımız bulunmaktadır.

Detayları İncele ve Başvur →

400’den fazla kurumsal müşterimizde aktif olarak kullanılan teknoloji ürünümüz Enocta Eğitim Platformu’nu bizimle birlikte geliştirecek, .NET yapısı ve C# geliştirme deneyimli bir ekip arkadaşı arıyoruz. Eğer ODTÜ Teknopark’ta bulunan ekibimize  Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak katılmak istersen, hemen detaylara göz at.

Detayları İncele ve Başvur →

İlgilendiğiniz pozisyon burada yok mu? Çalışmak istediğiniz alanı ve CV’nizi ik@enocta.com’a gönderin ilgili  pozisyonda bir boşluk olduğunda sizinle bağlantıya geçelim.